Pramogos

Į Lietuvą atvyksta grandiozinis krepšinio šou iš JAV

Aukščiausio lygio krepšinis, persipynęs su komedijos elementais ir kvapą gniaužiančiais akrobatiniais triukais – tai tik dalis emocijas į aukščiausio lygio viršūnes pakelsiančių reginių, kuriuos vasario 24 dieną Kauno “Žalgirio” arenoje padovanos krepšinio šou iš JAV “The Original Harlem Globetrotters”.

Paties žinomiausio pasaulio ir giliausias tradicijas turinčio kolektyvo įspūdingos šėlionės mūsų šalies arenoje, į kurias bus įtraukti ir patys žiūrovai, tai tikrų tikriausia ypatinga dovana visiems krepšinio mylėtojams.

Viešai lietuvių deklaruojama meilė krepšiniui palietė net 17 Ginesso rekordų turinčius Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV)  krepšinio šou žaidėjus ir privertė juos į šių metų pasaulinį turą įtraukti ir Lietuvą.

Linksmųjų krepšinio virtuozų „The Original Harlem Globetrotters“ dviejų valandų trukmės pasirodymas bus kupinus įspūdingo žongliravimo kamuoliu, triuškinančių dėjimų iš viršaus ir kitų triukų, kurių įprastai nepamatysi net  aukščiausio lygio krepšinio rungtynėse.

“Bet… vienas pagrindinių mūsų šou akcentų yra juokas! Be jo neįsivaizduojame savęs, savųjų susitikimų su publika“, – yra sakę “The Original Harlem Globetrotters” nariai, turintys daugiau nei 100 milijonų gerbėjų visame pasaulyje.

Šis legendinis krepšinio šou džiugina žiūrovus jau 91 metus. Pasaulinę šlovę pelnę „The Original Harlem Globetrotters“ susikūrė 1927 metais ir jau 10 kartų apkeliavo visą pasaulį – savo išskirtiniu žaidimu ir bendravimu su žiūrovais šou rengiantys krepšininkai pakerėjo ne vieną krepšinio aistruolių kartą. Pasaulinių turų metu jiems teko žaisti ne tik krepšinio aikštelėse, bet ir futbolo stadionuose, bulių arenose, orlaivių pakilimo takuose ir net nusausintuose plaukimo baseinuose.

Dvidešimt keturi „The Original Harlem Globetrotters“ aukštaūgiai yra pristatę savo talentus 123 šalyse. Žiūrovų tarpe buvo ne kartą galima išvysti net didžiųjų šalių prezidentus, karalius ar popiežių.

„The Original Harlem Globetrotters” į Lietuvą atvyksta jau vasario 24 d. Tad, metas dar kartą įrodyti kaip stipriai Lietuva myli krepšinį!

Parašykite komentarą