DIOGO BOTAS min
Sportas

Į Kauno futbolo akademiją atvyksta treneris iš vienos prestižiškiausių pasaulio futbolo mokyklų

PRIE BE1 NFA VYRIAUSIOJO TRENERIO VAIRO STOJA PORTUGALAS IŠ LISABONOS „SPORTING“

DIOGO BOTAS min

Nors 2020-ųjų metų sezono planus dalinai sujaukė pasaulinė pandemija, bet BE1 Nacionalinė Futbolo Akademija aktyviai dirbo, jog grįžtų į treniruotės pilnu pajėgumu, o taip pat sulaukė ir pokyčių trenerių štabe. Atsisveikinus su dviem treneriais iš Italijos, klubo administracija kibo į darbus ieškant naujo futbolo akademijos vyriausiojo trenerio. Po įtemptai vykusių derybų, oficialiai skelbiama jog į Kauno futbolo akademiją atvyksta vienos iš prestižiškiausių pasaulio futbolo  akademijų – Lisabonos „Sporting“ U16 komandos treneris – Diogo Miguel Ribeirete Botas.

27-erių metų treneris savo karjerą pradėjo 2014 metais asistuodamas treneriui U10 Associacao Desportiva da Estacao klube bei organizuodamas sporto stovyklas vaikams. Jau po pirmojo sezono trenerio talentas buvo pastebėtas Lisabonos Sporting akademijos techninio departamento  ir  2015 metais Diogo Miguel Ribeirete Botas pradėjo savo karjerą Lisabonos „Sporting“ klube asistuodamas U14 komandos treneriui, o jau 2016-aisiais metais buvo integruojamas į techninį U16 komandos personalą.

2018 metais Diogo pradėjo savo kelią tarptautiniuose čempionatuose ir vietinėse lygose kaip Lisabonos „Sporting“ U16 komandos trenerio asistentas, kuriuo šis treneris dirbo ligi šiol. Taip pat, 2019-metais Diogo įsitraukė į Lisabonos Futbolo Asociacijai priklausančio klubo Vila Franca do Rosário veiklą. Šiame klube Diogo atliko techninio direktoriaus funkcijas gilindamasis į organizacinius ir vadybinius klubo klausimus.

BE1 Nacionalinė Futbolo Akademija ir strategas iš Portugalijos parašus ant sutarties sudėjo birželio mėnesio 8 dieną. „Tai nebuvo lengvas ir impulsyvus sprendimas, bet džiaugiuosi žengęs šį žingsnį. Gavęs pasiūlymą prisijungti prie futbolo akademijos buvau tikrai laimingas, kad mano darbas buvo pastebėtas ir už Portugalijos ribų. Patirtis jaunimo futbole teikia man nemažai ambicijų, kurias viliuosi įgyvendinti kartu su tarptautinę trenerių komanda Lietuvoje, Kaune, BE1 Nacionalinė Futbolo Akademijoje. “–teigė strategas iš Portugalijos.

„Turėti trenerį iš vienos geriausių pasaulyje jaunimo futbolo ugdymo akademijų (red. past. Lisabonos „Sporting“), kuri išugdė tokias žvaigždes kaip Cristiano Ronaldo yra didelis pasiekimas mūsų akademijai. Diogo jau yra žinomas jaunimo treneris Portugalijoje. Tikimės, kad su šio specialisto atėjimu į NFA mūsų lygis ir konkurencingumas Lietuvos futbolo kontekste dar labiau išryškės“– samprotavo BE1 NFA vadovas Andrius Markevičius

Vyriausiojo trenerio pareigas BE1 Nacionalinėje Futbolo Akademijoje Diogo Botas perims jau sekančią savaitę. Taip pat Diogo vadovaus ir BE1 NFA vasaros elitinėms stovykloms į kurias kviečiame registruotis įvairaus amžiaus futbolininkus iš visos Lietuvos.

Taip pat BE1 Nacionalinė Futbolo Akademija visos bendruomenės vardu nori padėkoti treneriams Fabio Mazzone ir Antonio Guglielmi už neįkainojamą patirtį ir akademijai suteiktas žinias. Linkime sėkmės tolimesniame kelyje!

Parašykite komentarą