Elvyra 7
Žmonės

Į Italijos ir Prancūzijos mados rinktas žengianti papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė pasidovanojo sau įkvėpimo naktį

„Fotosesija naktį tapo iššūkiu visai komandai. Bet apie tokią, pajūryje, aš vis susimąstydavau jau kurį laiką“, – sakė papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė.

Idėjai įgyvendinti ji pasirinko vos kirtus Lietuvos ir Latvijos sieną esančią gyvenvietę bei čia bičiulės įkurtus svečių namus „Skrablas“, besiribojančius su ilgu, mažai lankomu, šviesaus smėlio paplūdimiu.

E.Monginienė šypsosi – fotosesija pajūryje buvo tarsi repeticija prieš didįjį įvykį Prancūzijoje, kuomet ji įsiamžins kvepalų reklamoje. Jai reikėjo ir neįprastų potyrių, įkvepiančių kūrybai.

„Tam, kad galėčiau tikrai gerai jaustis prieš objektyvą, ruošiausi maždaug metus. Man padėjo asmeninis treneris Domantas Tautkus, skyręs daug laiko mano užsibrėžtam tikslui pasiekti“, – sakė „Elvyra Design“ prekinio ženklo įkūrėja bei dizainerė.

Meilę  sportui atradusios Elvyros makiažu pajūryje pasirūpino Gabrielė Sinickaitė, o apranga – Žaneta Juozapavičienė.

E.Monginienė įsitikinusi – įsiamžindama gana drąsioje bei kiek netikėtoje fotosesijoje ji įveikė ir savo asmenines baimes, kurios vargina daugelį dailiosios lyties atstovių, vis nedrįstančių pasidžiaugti savimi, moteriškumu, akimirka bei nuolat savyje ieškančių trūkumų.

„Kritikuojančiųjų visada bus. Tačiau svarbiausia nepersistengti kai priekaištus pareiškiame patys  sau – reik turėti saiko visose srityse“, – ir rimta, ir kartu šypsodamasi sakė E. Monginienė.

Pastaruoju metu ją džiugina ne tik asmeninių iššūkių įgyvendinimas, bet ir jos papuošalų sėkmė užsienyje. Juos jau galima įsigyti ir Italijoje, Kortina slidinėjimo kurorte esančiame butike. Apie kūrėją iš Lietuvos bei jos darbus pranešė ir italų žiniasklaida.

„Man svarbu, kad partneriai mus randa ir dėmesiu apdovanoja patys. Tikrai jautiesi tvirčiau, kai supranti, jog tavo kūryba įdomi ne tik kelioms artimiausioms draugėms. Tai neabejotinai kiekvieno autoriaus troškimas – būti tiesiog pastebėtam. Ne todėl, kad reklamavaisi, ne todėl, kad turi gerą vadybininkų ir marketingo specialistų komandą. Tačiau dėl to, jog sukūrei kažką  įdomaus, išskirtinio“, – įsitikinusi E.  Monginienė.

Nuotraukos – GALart photography

Parašykite komentarą