06 12 koncertas su smuikininku Diego Esteban
Kultūra Žmonės

Gyvo garso koncertas su smuikininku Diego Esteban

Birželio 12 d., šeštadienį, 16 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į nemokamą smuikininko Diego Esteban koncertą. Diego atliks 12–14 kūrinių repertuarą, kai kuriuos su amerikiečių dainininke Veronica Freel.

Apie renginio svečią

Iš Kolumbijos kilęs elektriniu smuiku grojantis Diego Estebanas šiuo metu pradeda naujus muzikinius projektus Lietuvoje. Jis bendradarbiauja su estrados ir operos dainininkais, muzikantais ir Lietuvos prodiuseriais, kurdamas novatoriškus kūrinius. Neseniai jis prisijungė prie lietuvių popgrupės „Justin3“. Diego Estebanas groja savitu stiliumi. Galite tikėtis išgirsti bet ką, pradedant klasikiniais garsais, baigiant lotyniškais ritmais, elektroninėmis vibracijomis, popmuzikos ir roko melodijomis. Dainininkė Veronica Freel neseniai persikėlė gyventi į Vilnių. Ji yra mokytoja, tačiau taip pat įrašinėja savo debiutinį albumą su lietuvių prodiuseriu „Saxtone“.

Plačiau apie renginį

Koncertas vyks lauke, prie bibliotekos centrinio įėjimo (Radastų g. 2). Bus sėdimų vietų. Jei oras bus nepalankus, renginys vyks bibliotekoje (Radastų g. 2, III a., 322).

Atsižvelgiant į naujausią vyriausybės nutarimą, visi renginių dalyviai privalo būti registruojami. Registracijos forma internete:  bit.ly/3fg3UTu. Neužsiregistravę lankytojai galės registruotis vietoje.

Parašykite komentarą