Ramūnas Grybauskas ir šuo 3
Žmonės

Grupės „Bon Jeans“ lyderis Ramūnas Grybauskas padarė tai, ko niekas nesitikėjo – sukūrė jautrią dainą mylimam augintiniui

Vos grupės „Bon Jeans“ lyderis Ramūnas Grybauskas viešojoje erdvėje pristatė savo naujausią dainą „Dvilypė širdis“, ji išsyk sulaukė didžiulio gyvūnų mylėtojų susidomėjimo ir palaikymo.

„Man nepavyko rasti informacijos, ar kas nors dar yra dedikavęs kūrinį savo augintiniui. Gali būti, kad aš pirmasis“, – šypsodamasis sakė R. Grybauskas.

Jo tikslas buvo ne tapti naujienos lyderiu ir taip išsiskirti iš kitų tekstų autorių, bet atkreipti dėmesį į pastaraisiais metais vis daugėjančius nemeilės augintiniams atvejus.

„Jei negali pasirūpinti keturkoju draugu, geriau to net nemėgink daryti. Labai skaudu girdėti, kad gyvūnų prieglaudos perpildytos… Sunku suvokti, kad yra žmonių, kurių širdyse maža šilumos“, – sakė R. Grybauskas.

Jo namuose keturis metus gyvena vengrų vižlas Flukas. Aktyvų bičiulį dainininkas vadina žmogus šešėliu.

„Jo charakteris labai geras. Tai – prieraišus, aktyvus šuo. Namuose klusnus, o lauke – medžiotojas. Nenustygstantis, bet jautrus, bijantis barimo. Norintis dėmesio, žmogaus laiko“, – Fluką apibūdino R. Grybauskas.

Anksčiau jis augino rotveilerį, paskui ilgą tarpą Grybauskų namuose keturkojo draugo nebuvo.

„Prieš keturis metus ieškojau draugo pasivaikščiojimams. Vengrų vižlas – ideali partija“, – sakė atlikėjas.

Dainos tekstas R. Grybauskui gimė vos per kelias dienas. Dar kelis mėnesius užtruko muzikos ir vaizdo klipo kūrimas. Pastarajame įamžintos būtent su Fluku R. Grybausko patiriamos akimirkos.

Parašykite komentarą