Ingrida Martinkėnaitė 1
Žmonės

Grupės „69 danguje“ dainininkė Ingrida Martinkėnaitė – apie raudoną piniginę, du dolerius ir netikėtai išsipildžiusią svajonę

Ši savaitė grupės „69 danguje“ dainininkei Ingridai Martinkėnaitei labai nuotaikinga – išsipildė vienas iš jos slaptų troškimų, turėjusių jai lemti laimę ir finansinę gerovę.

„Tai buvo reali, įgyvendinama svajonė, bet net neįsivaizduojate, kiek laiko užtrukau, kol radau, ko iš tiesų norėjau!“, – pasakojo atlikėja.

I.Martinkėnaitė šypsosi – ji tiki kai kuriais prietarais, todėl atsižvelgia į juos atsakingai. Pavyzdžiui, viešojoje erdvėje galima rasti informacijos aapie tai, kad 2 JAV doleriai yra ypač reti banknotai, todėl sakoma, kad žmogui, turinčiam tokią kupiūrą, ji jam atnešą laimę, sėkmę, o taip pat pritraukia turtus.

„Mano piniginėje gal dvidešimt metų yra du banknotai po du dolerius! Jie visada kartu ir kai daiktas, kuriuose juos laikau, nusidėvi, kupiūros iškeliauja į kitą, naują mano įsigytą piniginę“, – pasakojo I. Martinkėnaitė.

Ji taip pat yra skaičiusi, jog prasminga yra turėti erdvę, kokybišką, raudoną piniginę, kuri sustiprintų dviejų dolerių poveikį.

„Vis ieškodavau tokios, kuri man patiktų, bet akis už jokios neužkliūdavo. Tad, per Kalėdas paprašiau vyro padovanoti man… raudoną piniginę. Ir spėkite, ką gi radau po eglute? Ogi žiedą su safyru! Sakoma, kad šis akmuo šįmet taip pat turės didelį teigiamą poveikį, tad, neradęs to, ko tikėjausi, jis „išsisuko“ kitaip“, – šypsosi I. Martinkėnaitė.

Dainininkė patikino, jog horoskopais prieš naujuosius metus domisi itin daug žmonių. Visi stengiasi metų sandūroje vilkėti astrologų rekomenduojamos spalvos drabužius ar turėti teminį akcentą, dovanoti simbolines dovanas, įsigyti vidinės ramybės ir pasitikėjimo suteikiančius talismanus.

„Kažkada padarėme eksperimentą ir pasiklausinėjome, kas iš pažįstamų savo piniginėse saugo dviejų dolerių vertės banknotą. Rezultatai tikrai nustebino! Tikinčiųjų šios kupiūros sėkme buvo gerokai daugiau nei pusė apklaustųjų“, – dalinosi I. Martinkėnaitė.

Per didžiąsias metų šventes taip ir negavusi dovanų trokštamos piniginės, dainininkė savo svajonių pirkinį netikėtai aptiko vienintelėje Lietuvoje „Mandarina Duck“ parduotuvėje. Italų prekės ženklo gaminių oazėje ji apsilankė ieškodama patogaus lagamino kelionėms ir pamatė tai, ko taip ilgai ieškojo.

„Kiekvienas iš mūsų pats nusprendžiame, kuo tikėti, o kuo – ne. Juk vidinis nusiteikimas iš tiesų daro stebuklus. Svarbu, kad mintys būtų teigiamos ir nelinkėtum kitam nieko blogo. Tuomet ir visi turimi talismanai tikrai neš sėkmę“, – neabejojo I. Martinkėnaitė.

Parašykite komentarą