Žmonės

Grožio studijos atidaryme garsios kaunietės domėjosi rudens makiažo ir drabužių tendencijomis

Trečiadienio vakarą madai neabejingos žinomos kaunietės rinkosi į naujosios makiažo ir šukuosenų studijos „Juode Studio“ studijos atidarymo vakarą. Čia vyko ne tik oficialus studijos atidarymas, bet ir tikra grožio šventė – renginyje studijos profesionalų komanda kartu su stilistų duetu „ŠaŠa“ pristatė naujausias rudens mados ir vizažo tendencijas. Pristatymo modeliais tapo puikiai visiems žinomos damos.

Pačiame Kauno centre trečiadienio vakarą duris atvėrė makiažo ir šukuosenų studija „Juode Studio“. Kvalifikuota vizažistė Vaida Juodė jau ne vienerius metus dirba šioje srityje, o jos klienčių rate – ir daugybė žinomų veidų.

Vizažo meistrė taip pat dirba su įvairiais fotografais, žurnalais, yra ne vieno televizijos projekto pagrindinė grimo meistrė. Kaip teigia pati Vaida, atidaryti nuosavą studija buvo viena iš dar neišsipildžiusių svajonių.

„Visada norėjau turėti darbo erdvę, kur tiek aš ir mano meistrės, tiek mano klientės jaustųsi lyg ramybės oazėje, iš kurios jos išvyktų ne tik gražios ir pasitikinčios savimi, bet ir pasikrovusios geros energijos. Studijoje ne tik gražiname žmones įvairioms progoms. Čia taip pat rengiamos makiažo pamokos, mergvakariai, rengiamos fotosesijos. Žodžiu, kaip ir pridera būnant miesto centre – gyvenimas čia tiesiog verda“, – pasakoja V. Juodė.

Atidarymo šventėje pasirodė būrys stilingų moterų: aktorė Sandra Daukšaitė, TV laidų vedėja ir virtuvės šefė Ilona Juciūtė-Čibirkienė, „Estetus“ klinikų vadovės Gražina Meilutienė ir Nora Lapinskienė, floristė bei laidų vedėja Kristina Rimienė, TV žiūrovų numylėtinė Gerda Žemaitė, TV laidų vedėja, prodiuserė Vaida Skaisgirė, aktoriaus Ramūno Šimukausko žmona, teatro vadybininkė Roberta ir daugybė kitų.

Renginio metu stilistų dueto „ŠaŠa“ atstovai Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas kartu su „Juode Studio“ profesionalų komanda sukūrė penkis skirtingus įvaizdžius naujausioms rudens tendencijoms pristatyti. Naujausiems mados vėjams pristatyti buvo pasirinktos įvairios galimos situacijos moters gyvenime rudenį.

 

 

 

 

Pristatymo modeliais tapo puikiai žinomos, žavios ir tuo pačiu labai skirtingos damos. Aktorė Daiva Rudokaitė pristatė nepriekaištingą raudono kilimo įvaizdį, o jos dukrai, modeliui Akvilei buvo pritaikytas nepriekaištingas derinys, jei jauna dama susiruoštų į vakarėlį mieste su draugais. Aktorė Justė Zinkevičiūtė atrodė tarsi pasiruošusi gražią rudens dieną pasivaikščioti parke.

Neseniai ištekėjusios TV laidų vedėjos ir interjero dizainerės Donatos Skorupskaitės-Liaukevičienės derinys priminė, jog net ir ištekėjus nederėtų savo įvaizdžiu rūpintis mažiau – jai buvo parinkti drabužiai, puikiai tinkantys romantiškam pasimatymui su mylimu vyru. Įspūdingos išvaizdos manekenei Viktorijai Zigmantienei buvo sukurtas stilingos moters ofise stilius.

Stilingų ir naujausias rudens tendencijas atitinkančių įvaizdžių makiažai žinomoms moterims buvo kuriami naudojant „Make Up For Ever“ kosmetiką, skirtą ir profesionalams, ir paprastoms moterims, norinčioms susikurti dailų makiažą kasdien.

Visi renginio svečiai buvo pamaloninti „Juode Studio“ ir „Make Up For Ever“ dovanomis grožiui, o sužinoję artėjančio rudens mados tendencijas, mėgavosi užkandžių studijos „Atrask skonį“ skanėstais: gardžiais mini biurgeriais, cezario salotomis, panna cotta su avietėmis bei kakaviniais putėsiais.

2018 rudens makiažo ir stiliaus tendencijos

Pasak V. Juodės, šį rudenį ant bangos išlieka natūralumas: „Šį rudenį madingu išlieka natūralios, skaisčios odos įvaizdis. Šviesi, išblyškusi, porcelianinė oda su nedideliu pudros sluoksniu – puikus pasirinkimas. Svarbus spalvų vientisumas, kuris atsispindi tiek lūpose, tiek akyse bei skruostuose. Vasara buvo ypač madinga spalvoti ryškūs akių pravedimai, o rudenį grįžta sodriai juodas akių pravedimas, taip pat išryškinta vandens linija. Lupos – natūralios, be stipraus kontūro,. Jei norisi ryškių lūpų, patartina veido beveik nedažyti, rinktis „nuogas akis“.

  1. Šatas atskleidė – šį rudenį skirtingų stilių derinimas vis dar išlieka aktualus: „Kostiumai puikiai derės prie sportinių batelių, o aukštakulniams vietos rankinėje tikrai užteks. Džinsą derinkite su džinsu ir nebijokite dar džinsinio prieskonio. Stilių miksas, žaidimas tuo pačiu audiniu, tik skirtingais jo atspalviais – yra TOP. Didelius megztinius derinkite su klostuotais sijonais, įvaizdžiui žaismingumo suteiks aukštakulnės basutės ir kojinės. Arba būkite drąsios ir mūvėkite šortus – prie tokio įvaizdžio puikiai tiks ilgaauliai aukštakulniai. Klasikos mylėtojoms – spalvos

 

 

 

 

žemiškos ir ramios, o eksperimentatorės drąsiai gali rinkti neoninių bei ryškių spalvų miksą“.

„Ruduos – pats stilingiausias metų laikas. Kaip ir kasmet, vėsesniu sezonu, grįžta taip pamiltas drabužių sluoksniavimas. Šiuolaikinė moteris yra veikli ir nuolat skubanti, todėl ji turi jaustis patogiai, bet tuo pačiu nepamiršti ir elegancijos bei moteriškumo“, – renginio metu kalbėjo „ŠaŠa“ stilistas J. Šatas.

  1. Šato kolegė, stilistė, mados blogerė V. Šaulytė priminė aksesuarų ir žavingų detalių svarbą: „Šį rudenį puikiai tiks skaidrūs lietpalčiai, kurie pagelbės lietingą dieną, skubant į susitikimą ar vakarėlį. Tigro, zebro raštai bei langeliai vėl sugrįžta į lentynas. Nereikia bijoti jais pagyvinti pasirinktą įvaizdį. Kaip ir aksesuarai – ryškios, margos skarelės, akiniai, platūs diržai, blizgančios, margos kojinės – puikiai žaidžia ir prie klasikinio varianto, ir prie klostuoto sijono. Rudenį nusispalvinkime detalėmis!“.

 

 

Parašykite komentarą