GJan Miegamasis Pauliaus Noviko foto1
Pramogos Žmonės

GJan kviečia į „Miegamąjį“

Pirmą kartą savo karjeroje GJan rengia koncertus, kuriuos tikslu įvardinti akustiškais. Juos dainininkė pavadino labai intymiai – „Miegamasis“.  GJan  į „Miegamąjį“ savo klausytojus kviečia Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

Kvietimas buvo greitai išgirstas –  vos paskelbus apie koncertus, Vilniuje, šv. Kotrynos bažnyčioje jau prireikė ir papildomo pasirodymo. Salės, kuriose pasirodys dainininkė, nėra didelės, todėl norintys išgirsti akustinius koncertus neturėtų ilgai delsti.

„Miegamajame“ dainos bus atliekamos tik akompanuojant pianinui, kartais skambesį papildys specialiai koncertams sukurtos aranžuotės.

Greta Jančytė-GJan sako, kad tai bus „nuogi koncertai“. „Taip vadinu todėl, kad neturėsiu už ko pasislėpti, negalėsiu plačiu muzikos skambesiu prisidengti. Tai bus intymiausi koncertai, kokius tik esu rengusi. Iš čia ir pavadinimas “, – sako GJan.

Daugumą dainų GJan pirmiausia ir parašo akompanuodama pati sau pianinu, todėl skambesys koncerte bus itin artimas originalui. „Tas pianinas, prie kurio kuriu, stovi… miegamajame. Turą taip pavadinom, nes būtent šioje patalpoje daugiausia tikrumo, intymumo, atsidavimo ir čia gimsta dainos“, – šypteli GJan.

Akustiniuose koncertuose nuskambės visos jos žinomiausios lietuviškos dainos ir dalis angliškų kūrinių. Naujas aranžuotes joms Greta Jančytė kuria kartu su Kasparu Meginiu ir Roku Jansonu.

Gerbėjai jau yra matę ir girdėję koncertuose pianinu grojančią GJan. Visiems itin įstrigo jos pusiau akustinis dainos „Melagė“ atlikimas. Nors ir geba groti šiuo instrumentu, ji nėra tikra, ar per akustinius pasirodymus vėl prie jo prisės.

„Akompanuos pianistas Kasparas Meginis. Esame groję su juo anksčiau ir labai sutapo požiūriai. Mano nuomone,  jis vienas talentingiausių klavišininkų ir kūrėjų Lietuvoje. Pati noriu visiškai susikoncentruoti į atlikimą ir vokalinę pusę, todėl labai džiaugiuosi šiuo bendradarbiavimu. Gal pagrosiu ir pati kokiu nors instrumentu, tačiau dar neapsisprendžiau“, – sako GJan.

GJan į savo “Miegamąjį” kviečia: kovo 23 d. –  Kauno dramos teatre, balandžio 1 d. – Vilniuje, šv. Kotrynos bažnyčioje ( 17 ir 20 val.), 15 d. – Klaipėdos koncertų salėje.

Parašykite komentarą