IMG 20200906 095809
Žmonės

Gintarė ir Tomas Slausgalviai apie dukrų norą dalyvauti šokių varžybose: “Jos mus labai nustebino”

Žinomi šokėjai bei treneriai Gintarė ir Tomas Slausgalviai „Tendance taurė 2020“ varžybas įsimins ilgam, rašo zmones.lt. Ne tik dėlto, kad jos, po ilgo laukimo, buvo pirmosios šiame sezone, bet ir dėl dar vienos priežasties – ant parketo debiutavo iškart abi dukrytės Vakarė (7) ir Gabrielė (4).

“Mes ruošėmės išvykai į Klaipėdą, kai vyresnėlė paklausė, kur keliausime. Papasakojau jai apie būsimas varžybas ir tai, kad jose dalyvaus daugiau nei 300 porų bei šokėjų iš visos Lietuvos. Vakarė tik šyptelėjo ir pareiškė taip pat norinti rungtis konkurse”, – pasakojo T. Slausgalvis.

Sesės užsidegimas užkrėtė ir Gabrielę – ji spintoje iškart susirado šokių suknelę bei batelius.

“Dukros su mumis dažnai vyksta į treniruotes ar varžybas. Bet mokytis šokti panoro tik šios vasaros pradžioje. Todėl jų pirmieji pasiekimai, galima sakyti, tikrai įspūdingi”, – pastebėjo laimingi tėvai.

Šokių studijos “Dance4fun”, kuriai vadovauja G. Slausgalvienė, auklėtinės varžėsi Solo šokėjų grupėje, kur Vakarė bendroje įskaitoje užėmė 12, o Gabrielė 14 vietas tarp 27 varžovių. Mergaitės sėkmingai pasirodė ir porinių šokių disciplinoje. Vakarė su partneriu Benediktu Vaišvila savo amžiaus grupėje buvo 16 tarp 31 poros. Gabrielė su partneriu Rėjumi Petrusevičiumi tapo 9 iš 14 porų.

Parašykite komentarą