Pramogos

Geriausia metų grupe pretenduojantis tapti kolektyvas koncertuos ir Kaune

Paskutinį akustinio turo „Home“ koncertą grupė „Colours of Bubbles” surengs sausio 26 dieną. Dieną po svarbiausių Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A, kur grupė nominuota tapti metų grupe bei metų roko grupe, „Colours of Bubbles“ pasirodys Kauno kultūros centre.

Jau šį šeštadienį, sausio 19 dieną grupė pasirodys gimtuosiuose Šiauliuose, koncertų salėje „Saulė“, kur kartu su grupe keletą dainų atliks ir grupės bosisto tėtis, legendinis country grupės narys Romas Trijonis.

Tuo tarpu praėjusio šeštadienio vakarą grupės „Colours of Bubbles“ dainosbskambėji Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje.

„Pasirodome čia trečią kartą, bet atmosfera – tokia pat ypatinga kaip ir pirmąjį. Ačiū, kad esate šio vakaro dalis“, – su susirinkusiais sveikinosi grupės vokalistas Julijus Aleksovas.

Koncerto metu skambėjo naujai aranžuotos, akustinės dviejų „Colours of Bubbles“ albumų „Inspired by a True Story“ ir „She Is the Darkness“ dainų versijos, taip pat – senesni grupės kūriniai – „Toilets of Space“, „Keep Asking“ ir kiti.

Kartu su grupe scenoje šį vakarą, kaip ir visuose akustinio turo koncertuose, pasirodė gera „Colours of Bubbles“ draugė – dainininkė Milda Stasaitytė. Kartu su grupe ji atliko dainą „Cut It Out“ bei dar niekur neišleistą savo kūrinį.

„Paskutinį kartą su Milda kartu dainavom bene prieš septynerius metus. Labai jaudinamės, bet kaip bus – taip. Tiesiog gera jums vėl kartu padainuoti“, – kviesdamas daininkę į sceną kalbėjo Julijus Aleksovas.

Ypatingą, jaukią ir namus primenančią atmosferą kūrė ir specialiai šiam turui paruošta scenografiją, kurią sudarė jaukumo pridedantys kilimai, toršerai, augalai ir knygos. „Galbūt sunku bažnyčioje jaustis kaip namuose, bet šis turas – realybe virtęs mūsų didelis noras betarpiškai dalintis savo kūryba su jumis“, – teigė grupės lyderis.

Tam, kad susirinkę klausytojai pasidalintų grupės turo metu kuriama artumo emocija, „Colours of Bubbles“ nariai kiekvienam žiūrovui prieš koncertą įteikė simbolinę dovaną – atvirlaiškį su vienos populiariausių grupės dainos „Home“ žodžių eilute bei pakvietė jį užrašyti ir išsiųsti tiems, kurių pasiilgo.

Nuotraukų autorius – Gabrielius Jauniškis.

Parašykite komentarą