Mandarin 109
Žmonės

Gėlių dieną žinomos moterys paatviravo, kam negali atsispirti – to šiandien lauktų dovanų

„Kava ir šokoladas yra mano didelės meilės. Niekada neleidžiu sau jų atsisakyti. Kaip ir savo gyvenimo“, – apie silpnybes atviravo žinoma stilistė ir tinklaraštininkė Viktorija Šaulytė, su būriu žinomų moterų apsilankiusi tarptautinės moters dienos proga surengtame spalvingame kuprinių ir lagaminų kolekcijos pristatyme prekybos centre „Europa“.

Pašnekovė patikino – pieniško saldėsio plytelė yra tai, ką ji gali įveikti akimirksniu.

„Torto nevalgau net per gimtadienį! O va šokoladas… Bet koks… Tai mano silpnybė. Ir dar, žinoma, kava ir kelionės!“, – sakė V. Šaulytė.

Mandarin 51

Keliones savo aistra vadina ir dainininkė Ingrida Martinkėnaitė.

„Dar aš negaliu nustoti pirkti kosmetikos! Namuose jau yra daugybė įvairiausių indelių! Viską mėgstu išmėginti, bet daug kas netinka. Tad, kasmetinės revizijos metu lengvai su tuo, kas nederėjo mano odai, atsisveikinu“, – sakė atlikėja.

Mandarin 64

Pasaulyje žinomo modelio Gabrielės Gutt silpnybė yra maistas ir miegas.

„Kas nesveika, man yra labai skanu. Jei valgyčiau salotas – tai būtų ne mano silpnybė, o stiprybė!“, – nuotaikingai pasakojo pašnekovė.

Dar jos „varikliukas“ – dėmesys ir skandalai. Gabrielė tikina esanti tas žmogus, kuriam pasirodžius viešoje vietoje ar atvirai pasisakius, iškart kyla „cunamis“.

Mandarin 58

Miegą savo silpnybe vadina žinoma šokėja Rasa Židonytė, prisimenanti ne vieną kartą, kai studijų metais yra užsnūdusi tiesiog viešajame transporte.

„Dar man patinka SPA ir masažai. Ypač galvos“, – sakė ji.

Mandarin 78

Dainininkė Nijolė Pareigytė – Rukaitienė jaučia aistrą gėlėms, geram maistui, puikiai draugijai ir savo tėvams.

„Tėvai gyvena Klaipėdoje, o aš Kaune. Jų labai pasiilgtu. Ir vien pokalbių telefonu man negana“, – atviravo grupės „69 danguje“ narė.

N.Pareigytė – Rukaitienė tvirtina niekada neatsisakysianti paskanauti austrių, o gėles mėgsta tas, kurios tuo metų laiku žydi.

„Buvo laikas, kai dievinau lelijas. Kartą esu jų gavusi daugybę. Žiedai sumerkti buvo visur, o didelės vazos stovėjo koridoriuje, vonioje, svetainėje, miegamajame… Sodraus kvapo buvo prisipildęs visas butas. Tą prisiminsiu visada ir dabar lelijų dovanoti nebeprašau“, – šypsojosi dainininkė.

Mandarin 77

Televizijos gelbėtoja Neringa Mažeikienė juokais save vadina batų kolekcioniere.

„Nors silpnybių sąrašas gali būti ir labai ilgas! Kvepalai, kosmetika, rankinės, apatinis trikotažas… Tiesa, man svarbus ne kiekis, o kokybė“, – patikino pašnekovė.

Mandarin 44

Švenčių planuotojos Kristinos Kaikarienės aistra susijusi su maisto gamyba, knygomis ir rankinėmis.

„Visiškai atspari esu brangakmeniams ir kailiniams!“, – sakė moteris.

Kosmetiką ir kvepalus ji renkasi konservatyviai – turi mėgstamus prekės ženklu, kurių nė už ką neišsižada.

Ji taip pat neslėpė esanti viena iš itališko prekės ženklo „Mandarina Duck“ gerbėjų, kurio naujos kolekcijos pristatymas ir buvo surengtas tarptautinės moters dienos proga.

Mandarin 103

Vakaro modeliais, šokio ritmu pristačiusiais skirtingus kolekcijos įvaizdžius, tapo „AK dance“ komandos narės, kurių performansą vainikavo su vyrams skirtais aksesuarais ant „podiumo“, įrengto restorano „Gyoza“ prieigose, pasirodęs S. Skambinas.

Šventės sumanymo įgyvendintojų įvaizdžiais tą vakarą rūpinosi visažistė Gintė Ramutytė ir Newsha meistrai.

Italų kompanijos, įsikūrusios 1977 metais ir tik prieš pusmetį pradėjusios veiklą Lietuvoje, pavadinimas kilęs iš rytų Azijoje gyvenančių mandarininių ančių Aix galericulata, tad ir kuriami grožiai dažnai pasižymi ryškiomis spalvomis ir inovatyviomis formomis bei sprendimais. „Mandarina Duck“ dizaineriai palaiko protingo vartojimo idėjas, tad 2017 metais išleido rankinę, sukurtą iš perdirbtų plastikinių butelių. Tai pirmoji pasaulyje kompanija, ėmusi gaminti permatomus lagaminus, o aksesuarams kurti naudojanti patentuotą metuodą, kuomet skirtingi siūleliai, apdoroti vis kitokiu būdu, audiniui sukuria 3D efektą. „Mandarina Duck“ kuria ne tik bagažo ir kelionių reikmenis, bet ir akinius nuo saulės, kvepalus, laikrodžius, telefonus ir netgi automobilių dizainą.

Šventės video:

https://youtu.be/P97NC9dUaxo

Parašykite komentarą