Il Volo
Pramogos

Garsiausias ir sėkmingiausias italų trio pasaulyje viešės Kaune

Garsiausias ir sėkmingiausias italų trio pasaulyje IL VOLO švenčia kūrybinės karjeros dešimtmetį ir ta proga pirmą kartą atvyksta į Lietuvą. Trio koncertuos rugsėjo 20 d. Kauno Žalgirio arenoje.

IL VOLO – tai Piero Barone, Ignazio Boschetto ir Gianluca Ginoble. Trys vaikinai 2009 m. dar visai vaikai, buvo suburti į popklasikos trio, kaip pamaina legendiniams italų trims tenorams – Placido Domingo, Jose Carrerui, Luciano Pavarotti. Per dešimt metų jie sulaukė didžiulės sėkmės, pardavė milijonus įrašų visame pasaulyje, koncertavo su Barbara Streisand, Placido Domingo, Eros Ramazotti, 2015 su daina “Grande Amore” dalyvavo Eurovizijoje, o šių metų sausio mėnesį Popiežiui Pranciškui viešint Panamoje, garsiąją „Ave Marija“ dainavo ne tik Pontifikui, bet ir milijonams katalikų visame pasaulyje.

IL VOLO pasakiška istorija prasidėjo 2009 m., kai trys berniukai, kaip atskiri solistai dalyvavo talentų konkurse televizijoje Rai 1. Ten juos pastebėjo legendinis italų muzikos prodiuseris Michele Torpedine, kuriam už sėkmingas karjeras turi būti dėkingos tokios legendos kaip Zucchero ir Andrea Bocelli. Nuo to momento vaikinams prasidėjo ši, jau dešimt metų besitęsianti muzikinė pasaka. Jie buvo pirmieji italų atlikėjai, kurie pasirašė sutartį su Sony Music. Trio ne kartą buvo apdovanoti Latin Grammy apdovanojimais, dalyvavo visuose pagrindiniuose JAV televizijų projektuose, jų koncertai ne tik gimtoje Italijoje, bet ir visoje Europoje, Šiaurės bei Pietų Amerikoje, Japonijoje būdavo pilnai išpirkti.

Dešimtmečio proga IL VOLO pagaliau atvyksta ir į Lietuvą. Rugsėjo 20 d. gerbėjai juos galės išvysti Kauno Žalgirio arenoje, kartu su Vytauto Lukočiaus vadovaujamu orkestru „Vilniaus sinfonietta“.

Parašykite komentarą