Sportas

Garliavos arenoje paskutinė galimybė išvysti garsiuosius Ball’us

Pasaulinį turą pradėjusi Junior Basketball Association (JBA) USA komanda nuo rugsėjo pabaigos vieši Lietuvoje, tačiau jau šeštadienį išvyksta į Latviją. Penktadienį JBA USA komanda sužais paskutines pasirengimo rungtynes Garliavos arenoje.  JBA USA komandą egzaminuos Lietuvos sporto universiteto studentų rinktinė.

Prieš rungtynes Garliavos sporto ir kultūros centre (Vasario 16-osios g. 8, Garliava) JBA USA krepšininkai dalyvaus susitikime su jaunaisiais Lietuvos krepšininkais.

„Džiaugiamės turėdami progą iš arti susipažinti su LaVaru ir broliais Ballais, tai mūsų mokyklos krepšininkams bus nepamirštami įspūdžiai “, – pasidžiaugė „Tornado“ mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas.

“Turėjome puikią pasirengimo stovyklą Lietuvoje, esame vis geresnės formos, gavome puikių pamokų ir su kiekviena komanda pasaulinio turo metu kausimės tik dėl pergalės” – sakė Big Baller Brand įkūrėjas LaVar’as Ball’as, užbaigdamas dviejų savaičių viešnagę Lietuvoje.

Renginys Garliavoje – paskutinė galimybė išvysti LaMelo Ball, LiAngelo Ball ir kitas JBA USA komandos žvaigždes Lietuvoje. Įėjimas į renginį – nemokamas.

Renginio pradžia: 18:00 val.

Draugiškų rungtynių pradžia: 20:00 val.

JBA USA pasaulinį turą pratęs rungtynėmis Latvijoje. Spalio 8 d. JBA USA rinktinė susitiks su Liepojos krepšinio komanda. Vėliau komanda keliaus į Rusiją. Daugiau informacijos apie JBA USA pasaulinį turą rasite oficialioje lygos Facebook paskyroje.

Parašykite komentarą