Pramogos

GameOn fanai mėgausis nemokamais žaidimais

Tūkstančius žaidimų mėgėjų kiekvieną rudenį po vienu stogu sutraukiančio žaidimų kultūros konvento „GameOn“ organizatoriai žada lapkričio 2–3 dienomis vykstantį renginį padaryti nepamirštamu visiems apsilankiusiems ir tikina, kad šiais metais išskirtinis dėmesys bus sutelktas į nepriklausomų žaidimų kūrėjų studijas.

„GameOn“ jau tapo kultiniu Baltijos šalių žaidimų industrijos renginiu, kuriame naujausius savo projektus pristato Lietuvos bei kaimynių šalių žaidimų kūrėjai ir technologijų kompanijos, vyksta milžiniška žaidimų kultūros konferencija ir svarbiausios Baltijos šalių esporto varžybos.

Renginio organizatorius Ridas Bušmanas džiaugiasi kasmet vis didėjančiu renginiu ir tikina, kad šiemet „GameOn“ komanda ketina dar kartą kilstelėti renginio kokybės kartelę bei pritraukti naujos auditorijos.

„Per keletą metų „GameOn“ lankytojų skaičius išaugo keleriopai. 2015-asiais turėjome apie 7 tūkstančius lankytojų, kas tuo metu buvo sunkiai suvokiama, o pernai suskaičiavome net 16 tūkstančių svečių. Be to, kiekvienais metais stengėmės pristatyti bent keletą naujovių. Pavyzdžiui, praėjusiais metais pirmą kartą suorganizavome simfoninį žaidimų muzikos koncertą, kuris vyks ir šiemet“, – pasakojo R. Bušmanas.

2018-ųjų naujovės

Pasak Rido Bušmano, šiųmetis „GameOn“ išlaikys visas per laiką ištobulintas pagrindines renginio dalis, tokias kaip žaidimų ir technologijų paroda, konferencijos, esporto ir cosplay varžybos ir jau minėtas žaidimų muzikos koncertas, tačiau komanda pasiryžusi tęsti tradiciją ir renginio svečiams pasiūlyti naujų patirčių.

„Šiemet ketiname ypač didelį dėmesį skirti nepriklausomiems žaidimų kūrėjams, todėl milžinišką parodos plotą skirsime savotiškam žaidimų miesteliui.

Tuo tikslu savo komandą papildėme žmogumi, kuris buvo atsakingas už panašaus miestelio sukūrimą didžiausioje žaidimų parodoje pasaulyje „Gamescom“. Tikimės tokią pat atmosferą sukurti ir šiuometiniame „GameOn“,- kalbėjo renginio organizatorius.

Be dėmesio įspūdingai nepriklausomų žaidimų ekspozicijai, šiemet renginio prioritetu taps ir verslo svečiai. Bendradarbiaujant su užsienio kompanija „MeetToMatch“, bus įkurta speciali verslo susitikimų erdvė, kurioje verslo atstovai galės patogiai plėsti kontaktų ratą ateities projektams, o užbaigti pirmąją renginio dieną svečiai bus kviečiami žaidimais užpildytose dūzgėse.

Nuo pat pirmojo GameOn renginio organizatoriai rodė ypatingą meilę fanų bilietus įsigijusiems renginio lankytojams. Pirmajame dovanų maišelyje visi fano bilieto savininkai galėjo rasti bent po vieną naują žaidimą, kuris jau pats savaime atpirko fano bilieto kainą, antrajame GameOn dovanojome įvairių partnerių dovanas, o praėjusių metų renginyje nusprendėme pamaloninti muzikos mėgėjus specialiu ir tik fanams skirtu muzikos koncertu.

Šiemet grįžtame prie ištakų ir vėl dovanojame žaidimus! Ne po vieną, kaip buvo 2015-aisiais, o po visus PENKIS. Šiemet renginyje turėsime įspūdingą indie žaidimų parodą, o jos dalyviai sutiko musų fanams padovanoti šunsį žaidimų raktų (staigmenų neišduodam!). Kad ši dovana būtų dar unikalesnė, specialiai šiems žaidimams buvo sukurta ir stilizuota metalinė dėžutė, kurios viršelį piešė talentingasis dailininkas Jonas Petrauskas . Patikėkite, kai sakome, kad tai daiktas, kurį norėsite turėti savo artefaktų kolekcijoje.

Ir tai tik viena iš galybės dovanų. Kaip ir kasmet, fanų maišeliuose rasite unikalius šių metų fano marškinėlius, kurie kiekvienam juos nešiojančiam pridės kietumo taškų, o taip pat ir visą kalną mūsų partnerių dovanų. Bendra fano dovanų maišelio vertė net 120 eurų!

Svarbu! Šiemet GameOn Live turi atskirą koncerto bilietą — jis neįtrauktas į dovanų maišelio turinį, o įsigijus bilietą tik į koncertą, nebūtina turėti GameOn bilieto, nes koncertas vyks po visos dienos pramogų žaidimų kultūros konvente.

Parašykite komentarą