Žmonės

Gabrielė Rutkauskienė – Vasha prabilo apie jai ramybės neduodančią situaciją: „Dėl rezultato teks pasistengti“

Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha pastarąją savaitę gyvena ne tik pasirengimo kelionei į Graikiją, kur šį sezoną krepšinį žaidžia jos vyras, nuotaikomis, bet ir viltimi, jog iki išvykos bent šiek tiek pavyks pagerinti savo plaukų būklę.

„Atsisakiau priaugintų plaukų ir supratau, jog manieji po nėštumo vis dar neatsigavę – labai išslinkę, nusilpę“, – atvirai pasakojo atlikėja.

Jai į pirmąją pagalbą atskubėjo sausio mėnesį Vilniuje atidarytos grožio ir estetikos studijos „AiStudio“ meistrė Gabrielė Spudulytė.

„Neįsivaizdavau, kad iš mano kelių likusių plaukų bus galima padaryti tokias garbanas. Buvau labai nusiminus, kaip aš atrodysiu studijos šventėje. Bet… Kelios procedūros ir rezultatas tikrai nudžiugino!”, – sakė G. Rutkauskienė – Vasha.

Ji iš močiutės ir liaudiškais patarimais besidalinančių bičiulių yra girdėjusi, jog norint išlaikyti sveikus plaukus juos reikia kuo rečiau plauti. Vaikystėje Gabrielės kasas mama stiprindavo naudodama masę, pagamintą iš kiaušinių trynių.

„Esu sulaukusi ir rekomendacijos plaukų šaknis trinti česnaku, bet nuo procedūros kol kas sulaiko mintis apie tai, kaip jie tuo metu „kvepės“. Bet, jei viskas vyks taip, kaip yra dabar ir nerasiu kitų būdų atgaivinti savąsias puošmenas, teks jį iškęsti“, – sakė Vasha.

Ji, kaip ir nemažas būrys grožio naujovėmis besidominčių moterų, šio šeštadienio pavakarę skyrė pažinčiai su į „AiStudio“ atkeliavusiu nauju produktu – nagų bei rankų priežiūros priemonėmis „Neo Nail“.

„Tai – man itin aktuali tema! Neabejoju, jog nagai ir jų lako spalvos yra kiekvienos damos įvaizdžio akcentas“, – sakė stilistė Viktorija Šaulytė.

Ji pasakojo mėgstanti išskirtinį, kreizi manikiūrą. Dažnai jos nagai dekoruojami pyragaičiais, vienaragiais ar kitokiais šmaikščiais piešinukais. Dabar laukia kavos, be kurios Viktorija neįsivaizduoja savo kasdienybės, tema.

„Šį rudenį madingos visos gelstančiuose lapuose išryškėjančios spalvos. Nagų lakų gamintojai, kurdami kolekcijas, pirmiausia atsižvelgia į metų laiką“, – sakė aštuonis metus klienčių manikiūrais besirūpinanti „AiStudio“ įkūrėja Aistė Klemaitė.

Anot jos, teko ilgai ieškoti kokybiško produkto, kuriuo galėtų lepinti į studiją ateinančias moteris. Prieš devynis mėnesius tokį rado – jį per tą laiką išmėgino, patikrino ir dabar yra garantuota dėl pasirinkimo bei tapo vienintele kompanijos atstove Lietuvoje.

„Priemones norėjome pristatyti sukurdamos šventę ne tik sau, bet ir savimi besirūpinančiomis moterimis. Todėl pasirūpinome gėlėta foto sienele, raudonu kilimu, saldžiomis vaišėmis ir suteikėme galimybę visoms pasigėrėti tuo, ką kuria Paula Poderytė“, – sakė A. Klemaitė.

 

Parašykite komentarą