Žmonės

Gabrielė Rutkauskienė – Vasha mergvakarį švenčia Milane

Birželio 21 d. popietę kaunietė dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha Vilniaus oro uoste pasirodė su nedideliu lagaminu. Žinoma moteris šypsodamasi sakė į kelionę, kurios kryptį sužinos tik paskutinę akimirką, išsiruošusi pirmą kartą, praneša zmones.lt. 

„Įtariu, kad skrisime į Milaną, bet taip ir nepavyko merginų iš anksto išklausinėti, ką gi jos sumąstė“, – sakė pašnekovė.

Birželio 30 d. ji prieš Dievą ištars lemtingąjį „taip“ savo vyrui, krepšininkui Ronaldui Rutkauskui. Būtent todėl jos artimiausios draugės sugalvojo būsimai nuotakai surengti netradicinį mergvakarį svečioje šalyje.

  1. Rutkauskienė – Vasha papasakojo, jog šventės rengėjos patarė „į žygį“ be privalomo asmens dokumento dar pasiimti ir maudymosį kostiumėlį bei puošnių drabužių.

Į Lietuvą mergvakario kompanija parskris tik sekmadienį.

Civilinę santuoką Gabrielė ir Ronaldas įregistravo 2016 m. rugpjūčio 18 – ąją dieną. Apie poros pasiryžimą oficialiai įteisinti savo santykius iki paskutinės akimirkos nežinojo niekas – net artimiausi žmonės. Jokios šventės tuo metu nerengę sutuoktiniai tikino – jie sveikinimų nelaukia, nes jiems svarbios iškilmės planuojamos ateityje.

Nors pora susituokė rugpjūtį, jųdviejų piršlybos įvyko tų pačių metų gruodžio 8-ąją, Graikijos mieste Salonikuose – būtent tuomet kai Gabrielė su kelių mėnesių judviejų dukrele Adrija persikraustė gyventi pas užsienyje, Salonikų klube „Iraklis“ tąkart krepšinį žaidusį mylimąjį.

Pernai vasarą pora Kaune surengė puošnias krikštynas savo pirmagimei, o 2018 – ųjų prisiminimus nutarė skirti savo meilės akimirkoms.

 

 

Parašykite komentarą