Kultūra

Fotografijų parodos „Pasivaikščiojimai po Kauną“ atidarymas

2019 m. sausio 9 d., trečiadienį, 17.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) atidaroma debiutinė architekto Arvydo Čiukšio fotografijų paroda „Pasivaikščiojimai po Kauną“. Ekspozicija tarsi kviečia kartu su autoriumi pasivaikščioti po miestą ir jo akimis pažvelgti į daugiausia tarpukariu statytus gyvenamuosius namus.

2018 metais pradėjęs fotografuoti Kauno architektūrą, A. Čiukšys greitai sulaukė aplinkinių dėmesio. Kauniečiai įvertino paveikius ir miesto grožį atskleidžiančius fotografo darbus. Sąmoningai vengdamas fotografuojamų pastatų fone esančių automobilių ir žmonių bei siekdamas norimo rezultato, jis  į tą pačią vietą  paprastai grįžta net kelis kartus. Dėl šios priežasties fotografijos tampa dar labiau „išjaustos“, „išgyventos“ , perteikia unikalų pasaulėvaizdį.

„Yra žmonių, irgi mėgstančių keliauti po miestą, pamatyti ką nors įdomaus. Manau, remiantis fotografijomis būtų galima sudaryti įvairių kelionių maršrutus. Pavyzdžiui, kad ir gatvių sankryžose stovinčių pastatų maršrutą. Iš patirties žinau, kad skubant, važiuojant pro juos akių aukščiau nepakeliame. O atidžiau į juos pažvelgus galima nustebti, kokie jie gražūs ir įdomūs“, – apie savo parodą ir būsimus projektus kalba A. Čiukšys.

Nepraleiskite galimybės ir ateikite susipažinti su fotografu ir jo darbais!

Paroda veiks 2019-01-07 – 2019-02-15.

Parašykite komentarą