Evgenya Redko nuotr. Šarūnas Apalainis
Pramogos

Evgenyos Redko pristato vasarišką vaizdo klipą

Debiutinio albumo nuotaikomis gyvenanti Evgenya Redko vidurvasarį pasveikino, klausytojams padovanojusi naują kūrinį su vaizdo klipu „Karšta“. 

„Ši daina nuo pat jos pat jos gimimo stipriai asocijavosi su vasara, gražia, kupina laisvės, lengvų akimirkų, kurios išvaduoja, nors žodžiai perteikia gilesnius ir sunkesnius išgyvenimus“, – mintimis apie naują savo kūrinį dalinasi Evgenya. 

Naujausiame single girdimi subtilūs sąskambiai ir etniniai motyvai. „Man buvo įdomu suteikti viduržemio jūros skambesio prieskonių lietuviškai dainai, kurie suteikė kūriniui neįprasto žaismingumo“, – sako atlikėjos muzikos prodiuseris ir vyras Asi Yehuda.

„Karšta“, kaip ir ankstesniuose atlikėjos vaizdo klipuose, likta prie vieno kadro koncepcijos, kuria šį kartą pasirūpino vaizdų kūrėjas Šarūnas Apalainis.

Pasak atlikėjos, šokis tapo jau neatsiejama ekspresijos dalis, kuriuo ji gali perteikti emocijas. „Su kiekvienu nauju klipu norisi atrasti kažką naujo ir ištyrinėti platesnes judesio galimybes. Kaip niekada profesionaliai nešokusiam žmogui, man tai yra labai įdomu, o kūrybinis procesas teikia be galo daug malonumo, už ką esu dėkinga šokėjai Kamilai Lil‘K, su kuria tenka dirbti jau trečiame klipe“, – sako Evgenya.

„Karšta“ vaizdo klipas:

https://youtu.be/bDV-PvL4i5I

Parašykite komentarą