Evgenya Redko 2 nuotr. Vytautas Jašauskas
Pramogos

Evgenyos Redko pristato naują vaizdo klipą

Po pirmojo singlo sėkmės Evgenya Redko nenustygsta vietoje ir dovanoja klausytojams dar vieną kūrinį su vaizdo klipu. Šįkart tai – charakteringas „Pakilęs“. 

Prieš mėnesį išleista pirmoji debiutinė atlikėjos daina „Žinom tik mes“ skamba didžiųjų radijo stočių eteryje, surinko jau daugiau nei 250 tūkstančių „YouTube“ peržiūrų ir užtvirtintai pateko į ne vieno melomano grojaraštį.

Jau antrajame darbe matoma bei girdima Evgenya dar ryškesnė, stipresnė ir drąsesnė. Ryžtingos nuotaikos kupinas kūrinys „Pakilęs“ – lyg užuomina, kad greitu metu sulauksime ir debiutinio atlikėjos albumo.

„Man labai gera, kad sulaukiu vis daugiau aplinkinių palaikymo. Tad dabar su dideliu džiaugsmu bei atsidavimu visas laisvas minutes skiriu darbams įrašų studijoje ir kūrybiniams procesams, – ateities planais dalinasi Evgenya. – Iki rudenį planuojamo išleisti albumo per artimiausius mėnesius norėčiau pristatyti dar kelis vaizdo klipus“.

Naujausiam singlui, kaip ir visiems kitiems kūriniams, muziką kuria dainininkės vyras Asaf Yehuda. „Į šią dainą norėjosi įnešti stipresnės nuotaikos ir garsų, minimalaus, bet galingo skambesio“, – sako atlikėjos gyvenimo partneris ir muzikos prodiuseris Asi.

Dainininkė kūrybinės komandos nekeitė – filmavimas patikėtas puikiam vaizdų kūrėjui Vytautui Jašauskui, choreografija pasirūpino Kamilė Karpalovaitė, geriau žinoma Kamilla Lil‘K vardu.

„Kaip neretai nutinka, kad ne viskas vyksta pagal planą, taip ir šįsyk – dieną prieš filmavimą keitėsi orų prognozės, teko ieškoti naujos lokacijos vietos, pergalvoti vaizdo klipo konceptą, choreografiją bei kitus niuansus. Dėl to esu be galo dėkinga Vytautui ir Kamillai už proceso suvaldymą, įdėtą darbą ir nuolatinį palaikymą. Taip pat noriu padėkoti talentingoms prekės ženklo „Between LAB“ merginoms Miglei ir Julijai, kurios mane papuošė stilingais drabužiais“, – apie klipo filmavimą pasakoja Evgenya.

„Pakilęs“ vaizdo klipas: https://youtu.be/D7HxG6eajkA

Parašykite komentarą