nuotr. Tautvydas Juknevicius Evgenya Redko Vandenyne 1
Pramogos

Evgenya Redko nauju vaizdu klipu drąsina nebijoti būti savimi

Už savaitės į gyvenimą paleisianti  savo antrąjį albumą atlikėja Evgenya Redko pristato vaizdo klipą dainai „Vandenyne“. Dinamiškais vaizdais ir ritminga melodija pasakojama istorija apie mus visus – žmonės, kurie esame tokie panašūs ir tuo pačiu tokie skirtingi.

„Einame šia žeme nešini savų išgyvenimų, įkvėpimų, nuoskaudų, nepasitikėjimų. Gyvenimo kely nuolatos spėliojame, bandome numanyti ateitį, o į mus supančią aplinką žvelgiame per savo pačių prizmę – matome tai, ką patys atspindime, – mintimis dalinasi Evgenya. – Nepaisant mūsų lyties, tikėjimo, skirtingų kultūrų, bruožų, orientacijos, charakterio – visi gyvename po tuo pačiu dangumi ir visad esame meilės, laimės, supratingumo ir prasmės ieškojime. Visi norime būti priimti ir išgirsti pasaulio bei visuomenės, norime būti saugūs būdami tuo, kuo esame“.

Būsimą albumą pristatančiu vaizdo klipu Evgenya ir prie filmavimo prisijungusios ypatingos, stiprios ir charakteringos asmenybės stengėsi ne tik atliepti savo išskirtinumą, tačiau ir įkvėpti klausytojus nebijoti būti savimi.

Be skirtingų tautybių ir kilmių personažus įkūnijusių žmonių, dainos nuotaiką perteikti padėjo emocionalūs kūno judesiai ir šokis, kuriuos kūrė choreografė Kamilė Karpalovaitė, lydinti Evgenyą nuo pirmojo klipo, o režisūriniams Imanto Boiko ir Asaf Yehuda sprendimams  atsiskleisti puikiai tiko „Vytautas Ego SPA“ erdvės.

Evgenyos manymu, atlikėjams ir kūrėjams savo kūryba svarbu išsakyti savo nuomonę, paliesti temas, kurios dažnai nėra patogios, kurios vis dar stigmatizuojamos, kuriomis kalbėti dauguma dar prisibijo.

Atlikėja neslepia džiaugsmo, turėdama galimybę ir privilegiją suteikti erdvę išsireikšti ir atsiskleisti tokiems talentingiems, gražiems tiek vidumi, tiek išore žmonėms, kurie deja ne visada būna išgirsti visuomenės. „Man tikrai labai gera žinoti, kad kiekvienam iš filmavime dalyvavusių žmonių šis projektas buvo nepaprastai artimas ir reikšmingas, nes visi dalyvavę „Vandenyne“ klipe atidavė didelę dalį savęs, atsiskleidė visu nuoširdumu“, – pasakoja Evgenya.

„Būtent tokie momentai ir patirtys, kaip šio vaizdo klipo filmavimas, įprasmina mano, kaip žmogaus ir kūrėjos, kelią, o galimybės dirbti su savo veiklą mylinčiais ir atsidavusiais žmonėmis mane įkvepia, pakrauna energija ir motyvuoja judėti pirmyn“, – sako Evgenya.

Dainos „Vandenyne“ vaizdo klipas: https://www.youtube.com/watch?v=B8NbgOx83X0

Parašykite komentarą