Sportas

Eurolygos jaunimo atrankos turnyras 2019

Vasario 8–10 dienomis „Žalgirio“ arenos krepšius atakuos perspektyviausi Europos jaunieji krepšininkai. Lietuvos krepšinio sostinė priims septynioliktus metus iš eilės rengiamo Eurolygos jaunimo turnyro komandas. Septintą kartą vienas iš keturių atrankos turnyrų yra patikėtas surengti Kauno „Žalgirio“ klubui.

Aštuonios komandos iš šešių valstybių tris dienas grumsis dėl galimybės gauti tiesioginį kelialapį į Vitoriją, kur pavasarį įvyks pagrindinis adidas Next Generation jaunimo turnyras. Jis bus žaidžiamas Eurolygos finalo ketverto metu gegužės 16–19 dienomis.

Šį kartą jaunieji žalgiriečiai kovas pradės A grupėje kartu su Paryžiaus CFBB (Prancūzija), Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) ir Hospitaleto „Torrons Vicens” (Ispanija) komandomis. B grupėje žais Vilniaus „Ryto“, Kopenhagos DBA (Danija), Romos „Stellazzurra“ (Italija) ir Maskvos CSKA (Rusija) jaunimo ekipos.

Grupių rungtynės bus žaidžiamos vasario 8 ir 9 dienomis. Vasario 10-ąją, sekmadienį, komandos išsiaiškins galutines vietas turnyre, o pogrupių nugalėtojai kausis dėl čempionų vardo ir vienintelio kelialapio į Vitoriją.

Daugiau informacijos ieškokite: http://www.adidasngt.com/.

Parašykite komentarą