COVER ALBUM BATTITO INFINITO 1 e1656007729757
Pramogos Žmonės

Eros Ramazzotti pristatė naują dainą iš rugsėjį pasirodysiančio albumo

Vienas žinomiausių pasaulyje Italijos atlikėjų Eros Ramazzotti, 3 metus dirbęs studijoje prie naujo albumo, neseniai pristatė dainą AMA, kuri neabejotinai skambės ir gegužės 11 d. „Žalgirio“ arenoje. Bilietai į E. Ramazzotti koncertą Kaune jau prekyboje.

E. Ramazzotti, kuris daugiau nei pusę savo gyvenimo yra vienas žinomiausių atlikėjų pasaulyje, iš viso yra pardavęs per 70 mln. albumų kopijų. Atlikėjas taip pat gali pasigirti ne vienu prestižiniu apdovanojimu ir įspūdingais duetais su Joe Cocker, Adriano Celentano, Luciano Pavarotti bei kitais legendiniais atlikėjais. Jo dainos „La Cosa Mas Bella“, „Un‘emozione per sempre“, su Tina Turner atlikta daina „Cose Della Vita“, duetas su Anastacia „I Belong to You“ ir kartu su Cher sudainuota „Piu Che Puo“ užkariavo radijo ir muzikinių kanalų eterius bei gerbėjų širdis.

Į naujausią atlikėjo albumą „Battito Infinito“, kuris bus išleistas rugsėjį, įeis 12 kompozicijų, tarp kurių bus ir šį mėnesį pristatyta daina AMA – meilės ir laisvės himnas, kviečiantis mylėti be ribų, apribojimų ir kliūčių. Atlikėjas 3 metus dirbo prie beveik 100 dainų ir tik 12 geriausiųjų taps naujo albumo dalimi. Kartu su naujausiu albumu E. Ramazzotti leisis į pasaulinį turą ir nuo 2022 m. rugsėjo iki 2023 m. gegužės mėnesio aplankys svarbiausius pasaulio miestus, o jo turo žemėlapis driekiasi nuo Šiaurės ir Pietų Amerikos iki Europos ir Skandinavijos šalių.

„Manau, kad koncertai yra geriausias būdas švęsti naujų dainų pasirodymą. Ruošdamasis naujam turui, aš atidaviau visą save, sekiau kiekvieną etapą, rūpinausi kiekviena detale ir niuansu, todėl kiekviename iš būsimų koncertų bus maža dalelė manęs ir mano istorijos. Negaliu sulaukti, kada vėl galėsiu apkabinti savo gerbėjus iš viso pasaulio, nes tikiu, kad tai geriausias būdas įveikti šį sudėtingą etapą ir vėl pradėti kurti muziką“, – sako E. Ramazzotti.

E. Ramazzotti kitų metų gegužės 11 d. surengs vienintelį koncertą Lietuvoje. Pasirodymas, kuris vyks Kauno „Žalgirio“ arenoje, įtrauktas į pasaulines gastroles „Battito Infinito“, kurių metu dainininkas pristatys rugsėjį pasirodysiantį savo naujausią albumą.

AMA – https://www.youtube.com/watch?v=zj5jIv5MWVg

Parašykite komentarą