DSC 2603
Žmonės

Eglė Straleckaitė apie dukrelės gimtadienį: „Vaikus reikia lepinti, nes nežinome, ką jiems paruošė gyvenimas“

Du metukai – tiek šiandien sukako žinomos šokėjos Eglės Straleckaitės dukrelei Vakarei, praneša zmones.lt.

„Komunikabili, mėgstanti kompanijas. Bet vis labiau ryškėja ir charakteris, ir vaikiškų gudrybių išmanymas“, – su šypsena apie pirmagimę kalbėjo laiminga mama.

E.Straleckaitė artimiausius sau žmones penktadienio vakarą pakvietė praleisti kartu.

„Šįmet gimtadieniui sugalvojau neįprastą temą – paukštukai. Tokia mintis kilo, nes Vakarė pas auklytę namuose susipažino su papūgėle, apie kurią man savo kalba nuolat pasakoja. Tiesa, pranešdama svečiams, kad jų aprangoje tikėsimės paukštukų akcentų, o dominuoti turi pastelinės spalvos, nepagalvojau, kaip bus sudėtinga suderinti šias dvi užduotis. Gerokai pamąstyti teko ir pačiai!“, – juokėsi pašnekovė.

Gimtadienio puota surengta „Vaikystės mieste“. E.Straleckaitė tvirtino esanti dėkinga šventės planuotojams, nes jei reikėjo rūpintis tik tuo, kaip apsirengti.

Žinoma šokėja neslėpė – šiuolaikiniai tėvai yra linkę rengti įsimintinus gimtadienius savo vaikams, norėdami, kad jų nerūpestingiausios dienos būtų kuo ryškesnės. E. Straleckaitė sakė neseniai perskaičiusi mintį,  jos mažuosius reikia lepinti, nes neaišku, ką jiems paruošė gyvenimas, ir  jai nuoširdžiai pritarianti.

„Vakarei šis gimtadienis bus dar svarbesnis, nes ji jį švęs du kartus – ir su mama, ir su tėčiu!“, – sakė E. Straleckaitė. Jos keliai su Justinu Daugėla oficialiai išsiskyrė šių metų pradžioje.

Žinoma šokėja patikino – jai gimtadienyje yra labai svarbi veikla: turi būti žaidimų, užduočių, bendrų užsiėmimų. Eglė sakė nuolat prisimenanti savąją vaikystę, kuomet, tėvų dėėka, viso to buvo lyg iš gausybės rago.

„Mano mama – tikra super herojė! Aš tokia nesu… Juk buvo laikai, kai negalėjai nei ko nors užsisakyti, nei nusipirkti. Mamai tekdavo viską daryti pačiai – vaišes, papuošimus, siuvinėti mano drabužėlius… Visada viskas būdavo nuostabu!“, – prisiminė E. Straleckaitė.

Jos teigimu, tam, kad šventė būtų įdomi, nereikia turėti daug lėšų. Tačiau privalu nestokoti idėjų bei skirti laiko rankdarbiams.

„Juk kartais švenčių akimirkomis norisi pasidalinti ne todėl, kad pasipuikuotum, bet tikintis, kad kažkam tavo sumąstytas  scenarijus ar jo detalės bus naudingos organizuojant renginius savo artimiems“, – sakė E. Straleckaitė.

Ji save vadina griežta mama. Eglė tikina – dukrelės provokacijoms stengiasi nepasiduoti. Kol kas Vakarei labai smagu nukristi ant žemės ir taip pateikti reikalavimus.

„Įdomu, kad po kurio laiko ji įsitaiso patogiai, pasiremia smakriuką rankomis ir klauso mano argumentų. Pagal jų „pagrįstumą“, Vakarė nusprendžia – baigti vaidinimą iškart ar jį  dar tęsti“, – pasakojo dvimetės mama.

Nemažą įtaką mažajai turi seneliai – mergytė juos lamai myli ir dažnai mato. E. Straleckaitės tėvai yra puikūs pagalbiniinkai ir savo dukrai.

„Vakarė sulaukia daug dėmesio iš visų pusių!“, – patikino pašnekovė.

Prieš gimtadienį E. Straleckaitė su dukrele sudalyvavo fotosesijose – jas drauge įamžino Evelina Šumilovaitė.

Parašykite komentarą