Kovo 11 aprangos
Sportas

Dvikovoje su „FC Barcelona“ – ypatingos aprangos ir laukiamas vėliavų antplūdis

Lietuvos nepriklausomybės dieną Kauno „Žalgirio“ krepšininkai kviečia į „Žalgirio“ areną – kovo 11-ąją Nemuno saloje vyks Eurolygos rungtynės su Barselonos „FC Barcelona“.

Šį kartą Lietuvos čempionai ir ištikimiausi komandos aistruoliai kviečia džiaugtis ne tik savo šalies nepriklausomybe, bet ir išreikšti solidarumą už savo laisvę šiuo metu kovojantiems Ukrainos gyventojams.

Į „Žalgirio“ areną keliaujantys sirgaliai yra laukiami su Lietuvos ir Ukrainos vėliavomis, kurias visi kartu išskleis Lietuvos Respublikos himno metu.

Paskutiniuose Eurolygos susitikimuose į aikštę su Ukrainos vėliava žengę žalgiriečiai penktadienį pademonstruos dar vieną solidarumo gestą – į dvikovą žengs su naujomis aprangomis.

Tradicines žaliai baltas kauniečių aprangos spalvas pakeis Ukrainos vėliavos spalvos – mėlyna ir geltona. Naujų aprangų dizainą kūrė ir prie gamybos prisidėjo „Tūta“.

„Ukrainiečių kova už laisvę negali tapti savaime suprantamu dalyku ir norma, negalime prie to priprasti ir bėgant laikui su tuo susitaikyti, todėl nusprendėme ir toliau demonstruoti palaikymą Ukrainos gyventojams bei skleisti žinią apie jų didvyrišką pasipriešinimą Rusijos agresijai“, – sakė Kauno „Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas.

Negana to, šiose Eurolygos rungtynėse lietuviškų akcentų bus daugiau nei įprastai. Kartu su „FC Barcelona“ į Kauną atvyks Rokas Jokubaitis, Šarūnas Jasikevičius, Darius Maskoliūnas, Tomas Masiulis, Justas Grainys ir Mindaugas Gudelis. Katalonų gretose rungtyniauja ir buvę žalgiriečiai Brandonas Daviesas ir Nigelas Hayesas.

Kauno „Žalgirio“ organizacija kviečia aistruolius prisidėti prie pagalbos Ukrainai ir jos gyventojams bet kokiais galimais būdais. Bene aktyviausią veiklą vystančios organizacijos šiuo metu yra https://www.blue-yellow.lt ir https://stipruskartu.lt.

Yra būdų prie ukrainiečių gerovės prisidėti ir kitais būdais – kviečiama savanoriauti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus ir kitose organizacijose, ryžtis priimti nuo karo bėgančius ukrainiečius į savo namus, prisidėti rūbais, maistu bei medikamentais.

Parašykite komentarą