Drakono valciu festivalis 82 of 102
Sportas Žmonės

Drakono valčių festivalyje dainininkė Rasa Kaušiūtė pasipuošė medaliu – sporto pramogą išmėgino ir kiti žinomi žmonės

Pirmą kartą uždarose patalpose surengtas „Drakono valčių festivalis“ sekmadienį, sausio 29 d., į Kauno „Girstučio“ baseiną sukvietė dešimtis šio sporto entuziastų ir net anksčiau apie jį tik girdėjusiųjų žmonių.

Tarp pasiryžusiųjų susikauti dėl medalių buvo ir dainininkė Rasa Kaušiūtė, verslo etikos konsultantė bei įvairių projektų rengėja Gintarė Eimantaitė Armalė, visuomenininkas Darius Trečiakauskas ir grupės „16 Hz“ trijulė – Petras Jucevičius, Robertas Jucevičius bei Skaisrius Varslauskas.

Į „Why Not events“ komandą susibūrę žinomi žmonės nuo pat pirmų varžybų akimirkų buvo nusiteikę pakiliai ir neabejojo – dėl medalių jie pakovos.

„Tikslo laimėti nebuvo, bet smagiai praleisti laiką, susipažinti su neišmėginta sporto šaka ir patirti naujų emocijų – taip“, – pasakojo P. Jucevičius.

Pirmoji apie tai, kad reikėtų sudalyvauti „Drakono valčių festivalyje“ kalbėti pradėjo G. Eimantaitė – Armalė, pamačiusi skelbimus apie būsimą įvykį. Aktyvi kaunietė kartu su vyru Andriumi ne tik puoselėja savo verslą, bet ir leidžiasi į žygius kalnuose, žaidžia tenisą ar Lietuvoje organizuoja išskirtines teniso treniruočių stovyklas su pripažintu savo profesijos specialistu Davede Sarti.

„Su komandos nariais nė sykio kartu nesitreniravome ir net telefonu neaptarėme strategijos. Tiesiog susitikome baseine, pasistengėme iš visų jėgų ir buvome per žingsnį nuo prizinės vietos“, – pasakojo D. Trečiakauskas.

Tai, kad pirmą kartą susibūrusiam šešetukui sekėsi, anot jų, tik įrodo, jog „Drakono valčių festivalis“ yra smagus laisvalaikio praleidimo būdas.

„Visus labai įkvėpė Rasa. Ji neabejojo, kad galime pasipriešinti ir profesionalams“, – pasakojo linksmiausios varžybų komandos narys P. Jucevičius.

Anot jo, renginyje varžybos vyko trijose grupėse – moterų, vyrų ir mišrioje.

„Paskolinome“ merginas vienai moterų komandai ir jos iš tiesų iškovojo sidabro medalius!“, – Gintarės ir Rasos pasiekimu džiaugėsi „Why Not events“ vyrukai.

Nors grūmėsi dėl vietos finale, žinomų žmonių šešetas lemiamoje kovoje turėjo pripažinti profesionalų pranašumą.

Moterų gretose pirmąją vietą laimėjo „Visagino drakonų valčių irklavimo asociacija“, antrąją – komandinio irklavimo klubas „Slibinas“, o trečiąją – „Estcon“.

Vyrų grupėje triumfavo „Lithuanian cayek marathon team“. Komanda aplenkė savo varžovus iš YLGAS bei Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos.

Mišrių ekipų kategorijoje sėkmė šypsojosi „Visagino drakonų valčių irklavimo asociacijai“,  „Farmland“ ir YLGAS.

Pirmąjį „Drakono valčių festivalį“ baseine organizavęs šios sporto šakos entuziastas Marius Zapalis sakė, jog varžybose galėjo dalyvauti visi norintys. Vienintelė sąlyga – suburti šešių asmenų komandą. Varžybų vieta, valtimis bei irklais pasirūpino organizatoriai.

„Šiltuoju metų laiku varžybas organizuojame natūraliuose vandens telkiniuose. Pastebime, kad šį sportą pamėgsta vis daugiau žmonių – net ir tų, kurie aktyviai nesitreniruoja,  bet įdomiam laiko praleidimui yra neabejingi“, – sakė M. Zapalis.

Parašykite komentarą