Donata 1 e1610637043917
Pramogos

Donata Eurovizijai siunčia stiprią žinutę

Herojai – taip atlikėja Donata vadina savo eurovizinės dainos „The way I am“ klipe nusifilmavusius žmones. Vos išgirdusi  švedų kompozitorių jai pasiūlytą dainą, atlikėja nesudvejojo –  daina skambėjo taip, tarsi būtų parašyta jos pačios. „Nors pasaulis gana seniai pradėjo kovą prieš nelygybę dėl žmogaus išvaizdos, lyties, orientacijos, religijos ar tiesiog požiūrio į gyvenimą, tokie žmonės, kaip šio klipo herojai, vienu ar kitu gyvenimo atveju vis dar patiria patyčias, yra nesuprasti ar nuvertinti.“ , – sako atlikėja.

Donatos tikslas – parodyti pasauliui, kad nepaisant visko, šie žmonės yra tikri, paprasti,  eina iškelta galva ir stengiasi tapti geriausiomis savo versijomis. „Mes nenorime karūnų, mes tik norime būti lygūs“, – stiprią žinutę Eurovizijos gerbėjams siunčia atlikėja.

„The way I am“ muzikiniame klipe nusifilmavo ir Londone gyvenanti bei dažnai įžeidžiančių komentarų dėl savo amžiaus skirtumo sulaukianti dainininkų pora Jolanta Naruševičiūtė ir Mantas Vygantas. Dėl savo gyvenimo būdo nesuprasta vieniša mama, cirko artistė Greta Jurkonė. Trylikametė Marija, gimusi su fizine negalia, kuri jai nesutrukdė ignoruoti patyčias bei tapti Europos neįgaliųjų vaikų sporto čempione. Apvalių formų profesionalus modelis ir TV projektų dalyvė Natali Pavlova, sunkumų kilnotoja, riterė, kitos orientacijos ir religijos žmonės. Herojai. „Atsiprašome, kad esame tikri“, – dainuoja Donata ir kviečia visus įvertinti jos kūrinį, skirtą nacionalinei Eurovizijos atrankai.

Nuotraukos iš asmeninio albumo.

Parašykite komentarą