HOF 83
Žmonės

Dizainerė Olesia Les neišvengė iššūkio: „Pirmą kartą į viešą renginį atvykome tryse“

Anksčiau dažnai kviestiniuose renginiuose pasirodydavusi pora – dizainerė Olesia Les ir jos vyras, fotografas Gediminas Daškevičius, kurį laiką tokio tipo viešnages buvo nutraukę.

„Bet šįkart nusprendėme priimti iššūkį! Buvome pasiilgę draugų ir jau jautėmės tvirtesni bei galintys susidoroti su netikėtumais“, – patikino žinomi sutuoktiniai.

Į antradienio vakarą vykusį „HOF hotel Garden“ viešbučio renginį jie atvažiavo nebe dviese, o tryse – su devynių mėnesių sūnumi Gabrieliumi.

Jauna mama patikino – smalsus mažylis namų aplinkoje jau yra ištyrinėjęs viską: perskaitęs visas knygas, išsiaiškinęs stalčiuose esančių virtuvės rakandų paskirtį, ne kartą patikrinęs, ar katino uodega tikra.

„Kasdien vis stengiuosi su juo nuvykti į kokią nors naują erdvę, padovanoti nejustų potyrių. Tai vaikui labai svarbu. Žinoma, stengiamės viskame išlaikyti balansą – ir neužsibūti namuose, ir nepamiršti į juos grįžti“, – su šypsena dalinosi Olesia Les.

Į renginį trijulė buvo užsukusi trumpam. Spėjo paskanauti „Bijolos“ meistrų ruoštų veganiškų desertų, pasigrožėti Daivos Bublienės autoriniais rankų darbo kūriniais – staltiesėmis, servetėlėmis, polėkštėmis ir kiti puošybos aksesuarais, įdomiomis floristės Aušros Junevičės gėlių kompozicijomis bei pabendrauti su draugais.

„Jau žinome, kokius Gabrieliaus mėgstamus daiktus būtinai turime pasiimti, todėl į „žygį“ išsiruošiame gana greitai. Riestainiai, žaislai, trapučiai ir mama – būtini bet kokios iškylos atributai“, – patikino dizainerė.

HOF 95 HOF 94

HOF 30 HOF 29

Parašykite komentarą