Lotus home atidarymas 69
Žmonės

Dizainerė Ingrida Rutkauskaitė – Naujokė: „Iššūkis įveiktas – nuotakos sukneles galės įsigyti tiesiog internetu“

„InŽi“ mados namų ir studijos „Lotus home“ įkūrėja, dizainerė Ingrida Rutkauskaitė – Naujokė neabejoja – šių metų iššūkiu tapęs ne tik mados tendencijas atitinkančios, bet ir unikalią savybę turinčios vestuvinių suknelių kolekcijos gimimas pareikalavo daug žinių, neįprastų sprendimų bei sumanumo.

„Pastarųjų trijų metų įvykiai daug ko išmokė. Pavyzdžiui, dirbti ir aptarnauti klientus per nuotolį. Kurį laiką atrodė, kad pasiūti nuotakai nepriekaištingą suknelę žinant tik pagrindinius jos kūno apimčių duomenis bus neįmanoma. Tačiau… mūsų komandai tai pavyko!“, – rezultatu džiaugiasi autorė.

Kaip sako pati I. Rutkauskaitė – Naujokė, ją išgelbėjo korsetų ir sijonų sinergija. Iki šiol šių dviejų atskirų detalių savo darbuose autorė nebuvo komponavusi.

Ir tai, anot dizainerės, nebuvo vienintelis „pirmasis kartas“ naujų darbų gimimo istorijoje. Į projektą ji įtraukė ir visa „Lotus home“ kolektyvą – nuo visažisčių, kosmetologių, manikiūro ir pedikiūro meistrių iki florisčių bei plaukų priežiūros specialisčių.

„Kartu kūrėme bendrą romantiškos, boho nuotakos įvaizdį. Net smulkiausios detalės mums buvo svarbios. Dizaineris yra tik viena iš svarbiosios merginos dienos detalių, o galutinis rezultatas priklauso nuo daugelio žmonių. Todėl mano svajonė visada buvo turėti ne tik mados namus,  bet ir studiją, kurioje nuotakos būtų ruošiamos „nuo iki“ vestuvių puotai savo srities virtuozų, puikiai suprantančių vienas kitą“, – pasakoja I. Rutkauskaitė – Naujokė.

Kūrėja pirmą kartą vestuvinių suknelių fotosesijai pasirinko lietuvišką paplūdimį ir 2023 – ųjų sezono bestselerį – blizgius audinius.

„Pasaulinis aukštosios mados podiumas žėri! Tad, mūsų nuotakos taip pat bus lepinamos subtiliu, jų trapumą ir iškilmingumą pabrėžiančiu blizgesiu“, – sako I. Rutkauskaitė – Naujokė.

Parašykite komentarą