DIPLO aka Thomas Wesley Photo PC JoeLarkin e1587127250954
Pramogos

Diplo laikas namuose virto vienu produktyiausių laikotarpių karjeroje (premjera)

Pasaulinė žvaigždė, prodiuseris ir atlikėjas Diplo karantino laikotarpiu laiko veltui neleidžia. Kone kasdien savo socialiniuose tinkluose pristato arba gyvus pasirodymus iš namų svetainės, arba smagius trumpus klipukus pagal savo muziką. O šiandien jis dar ir išleidžia ilgai lauktą singlą „Do Si Do“ iš naujausio savo country muzikos projekto „Diplo Presents Thomas Wesley“.

Pastarajam Diplo dabar skiria daugiausiai dėmesio, o jau gegužės 29 d. pristatys ir country muzikos albumą, kuriame – daugiau 10 skirtingų atlikėjų: „Jonas Brothers“, Miley Cyrus sesuo Noah, Young Thug ir daugelis kitų.

Naujausią savo hitą „Do Si Do“ Diplo pristatė kartu su kylančia žvaigžde Blanco Brown. Tiesa, dainos vaizdo klipo filmavimo planus sujaukė koronaviruso pandemija. Tačiau jį planuojama išleisti vėliau.

Diplo, Blanco Brown – „Do Si Do“

 

O kol kas Diplo lepina savo gerbėjus gyvais pasirodymais internete. Vienu įtakingiausių visų laikų prodiuserių tituluojamas Diplo, dirbęs su tokiomis žvaigždėmis kaip Beyoncé, prasidėjus karantinui savo socialiniuose tinkluose nuolat transliuoja pasirodymus jų paskelbimo detales galima sekti per atlikėjo Twitter profilį.

Diplo pasirodymai iš namų karantino metu:

https://www.youtube.com/watch?v=w5zJqyZcLUA

„Taip ilgai namuose nebuvau nuo tada, kai man suėjo 24-eri metai“, – specialaus pokalbio su Zane Lowe metu pasakoja 41 m. Diplo, kurio tikrasis vardas yra Thomas Wesley Pentz.

Žinomas prodiuseris ir atlikėjas per šį laiką spėjo pabaigti ne tik country muzikos albumą „Diplo Presents Thomas Wesley Chapter 1: Snake Oil“, bet ir ėmėsi kitų savo projektų kūrybos. Neseniai išėjo „Major Lazer“ trijulės, kurios dalimi yra Diplo, naujausias singlas „Lay Your Head On Me“ (feat. Marcus Mumford).

Major Lazer“ „Lay Your Head On Me“ (feat. Marcus Mumford)

https://www.youtube.com/watch?v=MltBRchhd70

Parašykite komentarą