unnamed
Pramogos Žmonės

Didžėjų konkurso prizininkas, regos negalią turintis DJ Aurrum su kolegomis užkurs vasaros palydėtuvių vakarėlį Kaune

Rugpjūčio 27 – osios vakarą kauniečiai kviečiami pasinerti į vasaros palydėtuvių linksmybes „Combo“ prieplaukoje plūduriuojančioje baržoje. Čia vakarėlio atmosferą kaitins net trys didžėjai – lietuviams jau pažįstama viešnia iš Ukrainos Diana Bogdanova, regos negalią turintis Aurrum bei DJ mokyklą Kaune įkūręs Rokas Bal. Renginys – nemokamas.

Naujus potyrius padovanosiančio vakarėlio iniciatorius – kaunietis Rokas Baltūsis, scenoje prisistatantis Rokas Bal vardu.

Nuo 2016 metų muzikos kūrybos industrija susidomėjęs jaunuolis pradėjo pirmuosius žingsnius kaip didžėjus, o vos prieš kelis metus įkūrė nuosavą didžėjų mokyklą. Rokas ne tik groja vakarėliuose, kuruoja savo didžėjų mokyklą, bet ir pats organizuoja Kauno miesto jaunimui žinomus renginius.

Rokas Bal prieš keletą mėnesių išleido ir pirmąjį savo albumą „Sensual“, kuriame skamba funky house ritmai bei egzotiški vokalai net iš Brazilijos.

Didžėja iš Ukrainos Diana Bogdanova, gebėjimais, kūryba bei drąsa jau tapusi gerų vakarėlių simboliu savo gimtinėje, rugpjūčio 27 d., šeštadienį, pasirodys ir prie baržos pulto.

27 – erių Diana šokiais ir dainavimu domisi bei užsiima nuo vaikystės. Savo jėgas ji jau išmėgino ir vieno muzikinio šou atrankoje Ukrainoje.

Drąsi ir charizmatiška mergina ne kartą dalyvavo fotosesijose, madų ar produktų pristatymuose.

 „Prieš kelerius metus pajutau, jog šiame gyvenimo etape labiausiai noriu būti vakarėlių sukūryje ir kurti jų atmosferą. Man svarbu žmonėms dovanoti įsimintinas akimirkas“, – sako DJ mokyklą gimtinėje baigusi ir jau su  lietuviškosios „Atik Esup DJ“ Kaune tradicijomis susipažinusi mergina.

Savo pasirodymuose ji „įdarbina“ ne tik kitų autorių, bet ir savo pačios kurtą muziką.

Dar viena vasaros uždarymo vakarėlio staigmena – DJ Aurrum. Po šiuo slapyvardžiu besislepiantis Aurimas Ramonas, didžėjauti pradėjęs prieš ketverius metus, šįmet pasiekė ir pirmąją profesinę pergalę – „DJ Wanted“ projekte užėmė antrąją vietą. Plokštelių meistas – Rido Fomino auklėtinis. Daugybę metų Vilniaus valstybiniam chore „Vilnius“ dainavęs vaikinas sakė ieškojęs mėgstamo užsiėmimo ir žmogaus, DJ paslaptis gebančio perduoti regos negalią turinčiam asmeniui. Nuo vaikystės dėl patirtos traumos šviesos nebematantis jaunuolis patikino – R. Fominas yra puikus mokytojas, savo žiniomis pasidalinęs ne su vienu įvairių sutrikimų turinčiu asmeniu.

„Kai groju, prarandu laiko nuovoką. Tikiuosi, kad tokia bus ir šeštadienio vakarėlio atmosfera – kai niekas nebeskaičiuos nei minučių, nei valandų“, – tikisi naujų emocijų linksmybių mylėtojams įteikti besitikintis padovanoti DJ Aurrum.

Parašykite komentarą