Rasa Didaitė 3
Kultūra

Didaitės fotografijų parodos „Autoanalizė“ atidarymas

Rugpjūčio 6 d. 17.30 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) vyks fotomenininkės Rasos Didaitės debiutinės fotografijų parodos „Autoanalizė“ atidarymas.

Fotomenininkė savo pirmojoje parodoje sujungė fotografijos ir poezijos žanrus. Justino Marcinkevičiaus kūryba ją įkvėpė savitai interpretuoti šio poeto eiles, kurių gili prasmė, sąlytis su gamta ir žmogumi yra neatsiejamas ir jos kūryboje.

Menininkė tiki, kad kiekvienas iš mūsų yra didingas tiek, kiek leidžia atsiskleisti tikrajam aš. Tik būdami savimi ir neturėdami savanaudiškų išskaičiavimų visi galime padaryti mūsų Žemę ypatinga vieta, kurioje Kūrėjas, Brolystė, Atjauta, Gailestingumas bei Menas galės iškilti aukščiau materialistinio pasaulio.

Kiekvieno siekiamybė turėtų būti amžinosios vertybės, be kurių  asmeninis tobulėjimas būtų neįmanomas. Turėdami savyje tiek kūrėjų, tiek ir griovėjų potencialą, rinkimės kurti, bet ne griauti – teigia menininkė.

Didaitės fotografijų parodą „Autoanalizė“ bibliotekoje (Radastų g. 2, IV a. fojė) aplankyti galite nuo rugpjūčio 1 d. iki 31 d.

Parašykite komentarą