Diana Vapsvė
Žmonės

Diana Vapsvė: „Nebijokite keistis, tada neslėgs kasdienė rutina“

Drabužių kūrėja Diana Vapsvė įsitikinusi, kad net greitas gyvenimo tempas negali moteriai sutrukdyti atrodyti madingai ir šiuolaikiškai. „Pašėlusiu ritmu gyvenančioms moterims rekomenduoju įsigyti mažą juodą ar kitos spalvos minimalistinę suknelę. Su ja visur ir visada atrodysite puikiai. Aksesuarai ir avalynė padės sukurti laisvalaikio įvaizdį, o kartais išgelbės automobilyje palikti aukštakulniai“, – pataria „Diana Vapsvė“ ir „Modi Du“ prekės ženklų įkūrėja.

Kasmet, ir pavasarį, ir rudenį, kurdama bei pristatydama naujas kolekcijas Diana Vapsvė nuosekli – remiasi ateinančio sezono tendencijomis, tačiau nepamiršta ir savo auksinės taisyklės, kad drabužis pirmiausiai turi būti universalus.

Kiekvienos autorinės kolekcijos drabužiai dera tarpusavyje, todėl nesunku sukurti daug skirtingų derinių.

„Kurdama supratau vieną svarbų dalyką: nebijoti keistis ir eksperimentuoti! Ir visai nesvarbu, kad šiandien nori puoštis kaip princesė, o rytoj busi pašėlusi, seksuali ar šiek tiek provokuojanti. Būkite drąsios, kad kasdieninė rutina netaptų slegianti ir pilka, – sakė Diana Vapsvė, – Man, kaip kūrėjai, didžiausias iššūkis yra nustebinti savo pirkėjus. Kiekvieną sezoną iš manęs gerbėjai tikisi kažko stulbinančio ir dar nematyto, įdomių siluetų ir naujų spalvų. Toks klientų požiūris labai įpareigoja, todėl visada stengiuosi jų nenuvilti. Nesiekiu diktuoti tendencijų, kurti vien madingų drabužių. Mano tikslas yra pasiūlyti patogius, nepriekaištingai sukonstruotus ir stilingus autorinius darbus veikliai, kūrybiškai, beprotišku tempu gyvenančiai šiuolaikinei moteriai”.

D.Vapsvė su šiluma prisimena kiekvienos sukurtos kolekcijos, pristatytos tiek fotosesijose, tiek didžiojoje scenoje gyvai stebint šimtams žmonių, istoriją.

„2016 – ųjų pavasaris. Kolekcija “Domino”. Šį pristatymą savyje brandinau ne vienerius metus! Domino mano gyvenime reiškia ne tik žaidimą, – užsimena vienam svarbiausių kūrybinių projektų ypatingą dėmesį tuomet skyrusi autorė, – Tai buvo tarsi mano istorija. Tai, kas man yra labai svarbu. O, vėliau įgyvendinus ir kitus sumanymus, dabar esu tikra – kurdami aš būnu aš“.

 

Universalumas, patogumas, minimalizmas. Dianos Vapsvės kurtus drabužius gali vilkėti ir kasdien, ir rasti kuo pasipuošti einant vakare į renginį. Jie labai šiuolaikiški, bet kartu elegantiški ir moteriški (Samanta Tina Poljakova).

Apie Dianą Vapsvę: 2012 metais į mados pasaulį įžengusi kūrėja, pati meistriškai kuria savo istoriją ir gali pasidžiaugti kiekvienais metais pristatomomis naujomis kolekcijomis. Savo vardo butikus (Vilniuje, Kaune ir Palangoje) turinti dizainerė išsiskiria savo unikaliu požiūriu į šiuolaikinės moters įvaizdį. Kūrybos išskirtinumas – ryškios detalės.

 

 

Parašykite komentarą