Kolekcija 6 of 19
Žmonės

Diana Vapsvė ir Rimantė Rimgailaitė pristato proginių suknelių kolekciją

„Proginių suknelių iki šiol nesu kūrusi. Todėl buvo įdomu. Ir kitaip. Ypač kai šventinė kolekcija – ne mano vienos, o jau dviejų žmonių minčių, idėjų ir svajonių rezultatas“, – kalbėjo žinoma dizainerė Diana Vapsvė.

Ją mados gerbėjai yra įsidėmėję kaip džinsų, „smart casual“ ar savito dizaino kasdienės aprangos autorę. O pirmą kartą jos partnere tapusią Rimantę Rimgailaitę galėjo pastebėti kaip jaunųjų dizainerių konkurso „Injekcija“ dalyvę.

„Ji susijusi su scena, o aš – su gyvenimu“, – sakė D. Vapsvė, pridurdama, jog ją sudomino būtent Rimantės kuriami individualūs šou kostiumai.

R.Rimgailaitė yra kai kurių Monique, Martyno Levickio, Monikos Marijos, Eglės Jakštytės bei kitų atlikėjų sceninių įvaizdžių autorė.

Dianos ir Rimantės sukurtoje kolekcijoje dominuoja universalūs proginiai drabužiai, šventiniu laikotarpiu derėsiantys įvairiose situacijose.

„Esu dėkinga Dianai už jos investiciją. Jaunai dizainerei ji skyrė savo laiko, pasidalino žiniomis. Man tai svarbu“, – sakė R. Rimgailaitė, nuosekliai dizaino srityje dirbanti apie pustrečių metų.

Jai kurti ne vienam žmogui tinkančius, o daugeliui turinčius derėti drabužius buvo rimtas iššūkis.

„Kolekcija yra vientisa, o tai reiškia, jog jam patinkantį derinį žmogus gali pasirinkti pats. Suknelės, sijonai, švarkeliai, kelnės… Iškirptės nugaroje, subtilūs akcentai… Kiekviena šventinio laikotarpio diena gali būti puošni“, – patikino dizainerės.

Parašykite komentarą