Miestas

„Devbridge Group“ Kaunas turi naują vadovą

JAV programavimo paslaugų įmonės „Devbridge Group“ Kauno inžineriniam padaliniui nuo šiol vadovauja Edmundas Kėvišas. Įmonės viduje išaugęs specialistas pakeitė iki tol buvusį vadovą Dainių Aksinavičių. E. Kėvišas Kaune perėmė beveik 200 IT specialistų komandą, kurią iki 2020 m. augins iki 400.

Naujasis vadovas karjerą įmonėje pradėjo 2012 m. vyresniojo .Net inžinieriaus pozicijoje. Per daugiau nei šešis metus specialistas puikiai įgyvendino įvairius projektus, su kuriais dirbo, tapo komandos vadovu, kiek vėliau – inžinerinio departamento vadovu. Jo vadovaujamas departamentas išaugo į 60 inžinierių komandą, kuri yra pasiskirsčiusi Vilniuje ir Kaune.

„Per visus savo darbo įmonėje metus Edmundas pelnė visos globalios mūsų komandos pasitikėjimą ir pagarbą. Džiaugiuosi, kad turime vadovą, kuris sėkmingai „išaugo“ įmonės viduje ir savo darbu bei asmeninėmis vertybėmis puikiai įsilieja į įmonės kultūrą“, – Kauno vadovą pristato Viktoras Gurgždys, įmonės viceprezidentas ir Lietuvos padalinio vadovas.

Pagrindiniai E. Kėvišo tikslai – auginti komandą ir jos kompetencijas teikiant aukštos kokybės produktus klientams.

„Pasitikiu savo komanda, sieksiu išlaikyti ją motyvuotą ir visapusiškai augančią. Esu tam, kad padėčiau jai įveikti kylančius iššūkius bei išlaikyčiau kolektyvo dėmesį į bendrus kompanijos prioritetus bei tikslus“, – sako E. Kėvišas, „Devbridge Group“ Kauno ofiso vadovas.

„Devbridge Group” – JAV programavimo paslaugų įmonė, kurios centrinė būstinė yra Čikagoje. Tarptautinę įmonės komandą sudaro virš 400 darbuotojų. Jie pasiskirstę Čikagos, Toronto, Londono, Kauno ir Vilniaus padaliniuose. „Devbridge Group“ klientai – „Fortune 1000“ sąrašo įmonės, pasaulinės finansų, paslaugų ir gamybos sektorių kompanijos.

Įmonė kasmet auga kone dvigubai ir jau šeštus metus iš eilės patenka į prestižinį JAV sparčiausiai augančių privačių įmonių reitingą „Inc. 5000”. Pernai kompanijos pajamos sudarė 28,4 mln. USD., tai yra 65% daugiau nei 2016 m. Bendrovė, toliau plėtodama veiklą JAV, Kanadoje, Jungtinėje Karalystėje ir Lietuvoje, šiemet planuoja pasiekti 40 mln. USD apyvartą.”

Lietuvoje kompanija aktyviai investuoja į IT švietimą: vykdo tris skirtingas nemokamas „Sourcery“ akademijas jauniesiems IT talentams (programuotojams, testuotojams, Front-End) ir yra pirmoji Lietuvoje, pakvietusi 7-12 m. vaikus nemokamai mokytis programavimo pagrindų ir kūrybinių technologijų akademiją, „Sourcery for Kids“. Joje – net 416 Lietuvos vaikų antrus metus iš eilės mokosi, kaip kurti, o ne tik vartoti technologijas.

Parašykite komentarą