475040 703586 1287x836
Naudinga žinoti

Dėl Šeimos kortelių neskuba: kreipėsi vos dešimtadalis pretenduojančiųjų

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teigia, kad gyventojų susidomėjimas Šeimos kortelėmis auga, bet prašymus kol kas yra pateikę vos dešimtadalis jas gauti galinčių šeimų. Įvairių nuolaidų suteikiančios specialios kortelės pradės veikti nuo rugsėjo.
Šeimos kortelės išduodamos tris ir daugiau vaikų turinčioms šeimoms ar neįgalius vaikus auginantiems tėvams. Su kortele bus suteikiamos lengvatos ir nuolaidos įvairioms prekėms bei paslaugoms.
Pasak ministerijos specialistės Rasos Žemaitės, iki šiol prašymus dėl kortelių pateikė beveik septyni tūkstančiai šeimų.
„Gauname labai daug įvairiausių klausimų tiek iš žmonių, tiek iš savivaldybės darbuotojų, kurie konsultuoja šeimas. Žmonės labai domisi, kaip jas gauti, kam jos priklauso. Gali būti taip, kad kol kas susilaikoma nuo paties prašymo teikimo, nes yra dar nedaug paskelbtų partnerių, dar nelabai aiškus kortelės turinys, kokios nuolaidos bus, kai šeimos gaus kortelę“, – sako ministerijos specialistė.

475068 939759
Šeimos kortelė / BNS nuotr.

Kol kas prie programos prisijungė 16 partnerių, tačiau R. Žemaitė tikisi, kad vėliau turėtų įsitraukti ir daugiau verslininkų.
„Partnerių gausėja su kiekviena diena, turime virš 60 naujų užklausų ir kasdien vis gaunam ir gaunam“, – sako ministerijos atstovė.
Nuolaidų korteles ministerija planavo išdalyti visoms daugiavaikėms ir neįgalius vaikus auginančioms šeimoms, tačiau dėl duomenų apsaugos reikalavimų žmonės turi patys pateikti prašymus.

475045 848088
Šeimos kortelė / BNS nuotr.

Šaltinis: LRT

Parašykite komentarą