Miestas

Dėl savavališko Kauno miesto gatvių ženklinimo „rombais“

Šią vasarą Kauno mieste atsirado naujas, niekur nematytas, naujasis gatvių ženklinimas – rombais. Šis ženklinimas sukėlė nemažai diskusijų tarp vairuotojų, miestiečių ir ypatingai šis gatvių ženklinimas nustebina miesto svečius, kurie nežino ką šie rombai reiškia.

Viešojoje erdvėje pasirodė nusiskundimų, kad šis gatvių ženklinimas klaidina vairuotojus, kadangi šie ženklai klaidina ir blaško dėmesį, nukreipiamas dėmesys nuo eismo tvarkos ir taip mažėja eismo saugumas.

Kauno miesto savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininko              Vyganto Gudėno teigimu, Savivaldybė bando išrasti savas kelių eismo taisykles, kurios nėra niekur aptartos, išanalizuotos ir jų naudingumas neištirtas. V. Gudėnas mano, kad naujasis kelių ženklinimas rombais klaidina vairuotojus.

V.Gudėnas kreipėsi į Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorių Gintarą Petrauską prašydamas pateikti informaciją kiek lėšų išleista ir iš kokių šaltinių Kauno miesto gatvių ženklinimo ,,rombais“ darbams ir įvardinti šios iniciatyvos autorių.

Parašykite komentarą