policija
Miestas

Daugiau nei 1000 kauniečių jau išbandė naujuosius alkoholio matuoklius

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuolat vykdo policines priemones, skirtas Kelių eismo taisyklių pažeidimų užkardymui bei nustatymui. Sausio 29-30 dienomis Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai tikrino, kaip vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių.

Trečiadienį, sausio 30 d., vykdytos priemonės metu Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai blaivumą patikrino 938 kauniečiams. Nustatyti 2 neblaivūs vairuotojai – abiems jiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis: 0,65 prom. ir 0,51 prom. Dar trys vairuotojai taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau leistinos alkoholio normos neviršijo: 0,08, 0,07 ir 0,07 prom. Taip pat nustatyti trys vairuotojai padarę kitus KET pažeidimus. Vienas vairuotojas neturėjo galiojančio vairuotojo pažymėjimo, antrasis rizikavo savo sveikata, naudodamasis mobiliojo ryšio priemone prie automobilio vairo. Trečiasis vairuotojas rizikavo savo vaiko sveikata – jis buvo vežamas be jo ūgiui ir svoriui pritaikytos kėdutės.

Antradienį, sausio 29 d., vos per keletą valandų buvo patikrintas 162 vairuotojų blaivumas. Tiesa, Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnai vartojusių alkoholį vairuotojų nenustatė, tačiau vienas vyras užfiksuotas, vairavęs automobilį ir neprisisegęs saugos diržo.

Kauno apskr. VPK pareigūnai primena, kad tokios policinės priemonės bus aktyviai vykdomos ir toliau. Vairuotojams kelyje linkime būti atidiems, kantriems bei laikytis Kelių eismo taisyklių – saugokime save ir kitus eismo dalyvius.

 

Parašykite komentarą