Baltas drugys atidarymas 8 of 18
Žmonės

Dalyvaudami naujos Kauno vaikų pramogų erdvės atidaryme žinomi žmonės prisijungė ir prie kilnios idėjos

Naujos, išskirtinės švenčių ir vaikų laisvalaikio praleidimo vietos „Baltas drugys“ atidarymas tapo aktyviausia bei linksmiausia pramoga Kauno mažiesiems šią savaitę – susipažinti su kiek neįprasta pramogų vieta, kurioje veikia ir pusės dienos darželis, susirinko nemažas būrys žinomų žmonių su atžalomis. Juos sužavėjo ne tik jauki laisvalaikio erdvės aplinka, bet ir inicijuota kilni misija – „Baltas  drugys“ bent kelis kartus per mėnesį savo lėšomis rengs nuotaikingus gimtadienius vaikams, kurie dėl sudėtingos tėvelių finansinės padėties nieko panašaus anksčiau nėra patyrę.

Prisidėti prie sumanymo ir padovanoti likimo išbandymus patiriantiems vaikams gimtadienius nutarė dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, iliuozionistas Mantas Wizard, advokatė Raimonda Lazauskienė, šokėja Sandra Kniazevičiūtė, teisininkė Rasa Židonytė, švenčių planuotoja Inga Budrienė, grožio specialistė Gitana Vizgaitienė, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, dizainerė Aurelija Žebuolienė, dainininkė Viktorija Vaičaitė, medalių kūrėja Irina My My, dainininkė Donata Virbilaitė, dizainerė Olesia Les, fotomenininkas Gediminas Daškevičius, dainininkė Aušra Difartė, daugkartinis bušido čempionas Jordanas Poškaitis bei kiti. Paremti iniciatyvą nusprendė ir renginyje negalėjusi dalyvauti šokėja Eglė Straleckaitė, Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio dukra Viktorija, verslininkė Lina Jakimavičienė, televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė.

„Vaikus, kurie yra netekę tėvų globos arba sulaukia mažiau jų dėmesio, lankau jau daugiau nei 15 metų. Todėl neabejoju, kad dovanos jiems dažnai buvo tik malonus šventės priedas, kuris greitai pamirštamas. Bet apie pačias pramogas jie kalba nesustodami ir ne vienerius metus. Prisiminimus kurti labai svarbu“, – neabejojo I. Budrienė, į šventę atvykusi ne tik su globotiniu Mantu, bet ir su socialinės globos namų auklėtiniais.

Jai pritarė ir dainininkė Aušra Difartė, pastebėjusi, jog vaikams dovanas pakuoti patinka, bet jie labiau džiaugiasi tortu bei linksmybėmis su draugais.

„Anksčiau apie panašią idėją nesu girdėjusi. Neabejoju, kad „Balto drugio“ iniciatyva taps užkrečiančiu pavyzdžiu kitoms vaikų pramogų vietoms, nes, kiek žinau, įprastai surengti poros valandų trukmės smagų gimtadienį dešimčiai vaikų kainuoja ne mažiau 150 eurų. O kur dar animatoriai, vaišės, fotografai…“, – pastebėjo D. Virbilaitė.

Naujoji švenčių ir vaikų laisvalaikio praleidimo vieta užima daugiau nei 200 kvadratinių metrų ir yra suskirstyta į zonas. Mažųjų erdvėje yra žaidimų aikštelė su čiuožyklomis, kamuoliukų baseinas, supynės, žaidimų kavinė, scena. Atskira zona skirta gimtadieniams, krikštynoms ar kitoms šventėms. Joje taip pat gali vykti seminarai. „Balto drugio“ kieme yra erdvi poilsio zona su batutu.

„Padovanoti vaikui prisiminimus gali kiekvienas iš mūsų. Neabejoju, jog šiai akcijai dėmesį ir lėšų skirsiu tol,  kol ji gyvuos“, – patikino R. Lazauskienė.

Parašykite komentarą