Karinos Krysko fotosesija 9 of 10 4
Žmonės

Dainininkės Karinos Krysko spintoje – ir įsimintiniausi sceniniai kostiumai, ir močiutės palikimas

„Atsisveikinu tik su tais drabužiais, kurie susidėvi, nes tai, kas tinka ir kokybiškai sukurta, yra nepavaldu laikui. O mados tendencijos kartojasi, tad, kiekvienas rūbas turi galimybę vėl atgimti“, – pasakoja pas salono „Lotus home“ įkūrėją, mados namų „InŽi“ dizainerę Ingridą Rutkauskaitę – Naujokę apsilankiusi dainininkė Karina Krysko.

Būtent ši kūrėja ir jos komanda kurs naująjį sceninį grupės „69 danguje“ įvaizdį.

Nepaisant to, kad K. Krysko saugo ir įspūdingiausius koncertinius kostiumus, ir kai kuriuos mamos ar net močiutės dovanotus drabužius, daiktų atlikėjos spintoje yra tik tiek, kiek gali prireikti perteikiant skirtingą nuotaiką pasirodymuose ar kasdienybėje.

„Rūbas turi tikti – išryškinti privalumus ir maskuoti tuos trūkumus, kuriuos pats pastebi. Jei kokia nors pasaulinė mados tendencija man yra nepalanki, į ją tikrai nekreipsiu dėmesio. Juk visa, kas iš tiesų dera, yra geras pasirinkimas bet kokiu atveju“, – neabejoja K. Krysko.

Jai ir kitoms grupės narėms I. Rutkauskaitė – Naujokė aprangą koncertams kuria ne pirmą kartą. Kad ši dizainerė papuoš atlikėjas šventiniam muzikiniam etapui, buvo nutarta po oficialaus salono „Lotus home“ atidarymo. Dainininkės jame lankosi jau ne pirmą kartą ir vėl ketina sugrįžti tuomet, kai veidą ir kūną reikės palepinti procedūromis, o skirtingų sričių profesionalus vienijančios vietos komanda ir I. Rutkauskaitė – Naujokė, neseniai pristačiusi unikalią vestuvinių suknelių kolekciją, galimų užsisakyti net nekontaktuojant gyvai su autoriumi, imsis naujojo „69 danguje“ narių įvaizdžio projekto.

K.Krysko patikino, kad bendradarbiauti su kolektyvu, kurio gretose yra visažistai,  kosmetologai, floristai, dizaineriai, plaukų stilistai ir kitų grožio sričių profesionalai, yra didelis malonumas.

„Ne visada turime galimybę pasilepinti profesionalaus grimerio darbu. Dažnai stinga laiko, tad, prieš koncertus, pasidažome pačios“, – pasakoja dainininkė.

Pirmųjų makiažo gudrybių ji mokėsi dar mokykloje, kai reikėdavo pasiruošti šokių pasirodymams. Vėliau žinios pravertė ir lipant į muzikinę sceną.

„Kasdien tikrai nesidažau. Seniau bent jau tušu blakstienas pasitepdavau, o dabar pasitaiko, kad ir šią, man svarbiausią kosmetikos priemonę, palieku ramiai ilsėtis stalčiuje“, – su šypsena sako K. Krysko.

Parašykite komentarą