jura
Pramogos

Dainininkas Shawnas Mendesas išleidžia ilgai lauktą studijinį albumą

Šiandien, gruodžio 4 d., GRAMMY nominuotas, multi platininis dainų autorius ir dainininkas Shawnas Mendesas išleidžia ilgai lauktą ketvirtą studijinį albumą „Wonder“. Shawnas pats yra vienas iš albumo prodiuserių, kartu su Kid Harpoon (Harry Styles) ir Nate Mercereau, o kartu su juo albumą rašė ir GRAMMY nominuotas Scott Harris ir GRAMMY apdovanotas Frank Dukes, kuris taip pat prodiusavo dainą „Monster“. Albume taip pat pasirodo Anderson .Paak, jis groja būgnais įraše „Teach Me How To Love“, kuris ir tampa albumo išleidimo singlu. Prieš tai iš albumo jau buvo išleistos „Wonder“ ir „Monster“.

Gruodžio 6 d. Shawnas dainuos tiesiogiai transliuojamame paramos koncerte „Wonder: Patirtis“ (ang.: Wonder: The Experience), skirtame pažymėti „Wonder“ albumo išleidimą. Pajamos nuo koncerto virtualių bilietų bus skirtos Shawno Mendeso Fondui.

Neseniai, lapkričio 23 d., Shawnas ir jo ilgametis vadybininkas Andrew Gertler, kartu su Netflix, išleido dokumentinį filmą „In Wonder“. Tai filmas apie kelerius pastaruosius Shawno gyvenimo metus, jo karjeros pakylimą bei ilgą kelionę link to.

Albumą sudaro šios dainos:

 1. Intro
 2. Wonder
 3. Higher
 4. 24 Hours
 5. Teach Me How To Love
 6. Call My Friends
 7. Dream
 8. Song For No One
 9. Monster w/Justin Bieber
 10. 305
 11. Always Been You
 12. Piece Of You
 13. Look Up At The Stars
 14. Can’t Imagine

Apie Shawn Mendes:

GRAMMY nominuotas, Toronte gimęs, multi platininis dainininkas ir dainų autorius Shawn Mendes savo vardu pavadintą, trečią albumą išleido 2018 metų gegužę. Platininio įrašo statusą gavęs albumas, debiutavo pirmoje Billboard 200 topo vietoje ir kituose pasaulio chartuose. Albumas tapo vienu daugiausiai pardavimų turėjusių 2018 metų albumu ir padėjo Shawnui tapti trečiu jauniausiu solo atlikėju, kuris turėjo tris #1 albumus iš eilės. Shawnas buvo nominuotas dvejose 61 GRAMMY apdovanojimuose – Metų dainą už „In My Blood“ ir Geriausias pop  vokalinis albumas už „SHAWN MENDES“. Naujausia Shawno nominacija GRAMMY buvo kategorijoje Geriausias pop dueto arba grupės pasirodymas už singlą, įrašytą kartu su Camila Cabello – „Señorita“. Daina užkariavo visus pasaulio chartus ir tapo labiausiai klausoma 2019 metų daina Spotify platformoje. Kitos žinomos jo dainos yra: „If I Can‘t Have You“, „There‘s Nothing Holding Me Back“, „Stitches“. Per savo karjerą Shawnas jau turėjo 3 iš eilės #1 albumus, 3 platininius albumus ir daugiau nei 11 platininių ir multiplatininių singlų. Jis jau pardavė virš 27 milijonų savo albumų kopijų, 242 milijonus singlų ir sugeneravo virš 50 milijardų perklausų muzikos klausymosi platformose bei virš 9 milijardų peržiūrų YuoTube platformoje. Shawnas jau užbaigė 3 pilnai išparduotus pasaulinius turus, kuriuose pardavė per 2 milijonus bilietų, išpardavęs legendines lokacijas kaip Niujorko „Madison Square Garden“ areną ir Londono „O2“ areną per kelias minutes.

 

2019 metais Shawnas įkūrė savo vardo fondą, kuris siekia įkvėpti jo klausytojus, šiandienos jaunimą, domėtis apie dalykus, kurie jiems kelią aistrą ir padėti jauniems žmonėms tapti išgirstais, bei keisti pasaulį savo veiksmais.

Parašykite komentarą