DSC 6946
Pramogos

Dainininkas Igoris Jarmolenka itin atvirai apie sceninį slapyvardį: „Jis atsirado iš būtinybės“

Pastaruosius kelis metus Lietuvos muzikinėje scenoje vis dažniau sužibantis dainininkas Igoris Jarmolenka nuo šiol savo gerbėjams bus žinomas ne tik savo vardu ir pavarde, bet ir „Garo“ sceniniu slapyvardžiu.

„Jis atsirado dėl kelių priežasčių. Viena iš jų man labai skaudi“, – nuoširdžiai pasakojo atlikėjas.

I.Jarmolenka muzikuoja nuo vaikystės, bet į muzikos pasaulį užtikrintai įžengė prieš septynis metus. Dabar jo dainų „kolekcijoje” – daugiau nei valandos koncertinė programa ir duetai su daugybe žinomų atlikėjų: Inga Valinskiene, Radži, Nijole Tallat – Kelpšaite, Vudžiu, grupe “Funky”, reperiu Julian Verdee ir kt.

„Kol muzika buvo tiesiog mano pomėgis, pastabas, kad turėčiau susikurti sceninį pseudonimą, išgirsdavau, bet į jas nereagavau. Man atrodė, jog to visiškai nereikia“, – sakė Lietuvos garsenybių bičiuliu neretai tituluotas picerijų tinklo „Fokus Pica” vadovas I. Jarmolenka.

Pašnekovo nuomonė keistis ėmė pradėjus bendradarbiauti su skirtingais Lietuvos prodiuseriais ir dainininkais. Igoris gerbėjų širdis pravirkdydavo tai romantiškąja „Žiema”, „Meilės istorija” ar „Dėl tavęs“, tai pavergdavo nuotaikingąja „Alyvos žydės“, „Pakabino mane“ ar „Gyvenam linksmai“.

„Bet kai mano repertuare atsirado „Pajudėkim“, „Bazuka“, „Duok TikTok“, o dabar ir prieš kelias dienas į youtube kanalą įkeltas „Laikas gydo“, reikėjo priimti sprendimą bei… taip atsirado „Garas“, – prisipažino I. Jarmolenka.

Šio slapyvardžio autorius – reperis Julian Verdee. Jis neabejojo, jog, kalbant apie Igorį, žodį „Garo“ reikėtų sakyti su šauktuku.

„Esu kviečiamas ne tik į rimtus koncertus, bet į patrakusius studentiškus vakarėlius“, – pasakojo I. Jarmolenka.

Atlikti skirtingų žanrų muziką jam patinka, tačiau gerbėjai nebūtinai myli visus atlikėjo pasirinkimus. Tai, anot jo, yra viena iš priežasčių, lėmusių „Garo“ gimimą.

Antroji priežastis tokia, kurią dažniau norisi nutylėti nei ja dalintis. Ukmergėje gimęs ir su jaunesne sese čia augęs Igoris – yra dailios lietuvaitės bei charizmatiško emigrando meilės kūrinys.

„Kartais išgirsdavau, jog mano dainos į viešąją erdvę sunkiau patenka dėl mano vardo ir pavardės… Tai – tikrai skausminga žinoti, nes juk meilę gimtinei mes įgyjame vos išvydę pasaulį ir jokios aplinkybės, o ypač tavo vardas ar pavardė, jos nesumažina“, – patikino I. Jarmolenka.

Parašykite komentarą