ChrisBrownRoyaltyIG
Pramogos

Chrisas Brownas gimtadienio proga pasidovanojo neįprastą dovaną

„Grammy“ laimėtojas ir pasaulinė repo žvaigždė Chrisas Brownas vakar atšventė savo 31-ajį gimtadienį ir ta proga kartu kitu vienu įtakingiausių šių dienų reperių bei „Grammy“ laimėtoju Young Thug išleido skaitmeninį albumą „Slime & B“, kuris iš karto susilaukė dėmesio.

Muzikos apžvalgininkai, praėjus vos kelioms valandoms po albumo išleidimo, ėmė stebėtis, kaip toks įrašas, kuriame yra 12 didžiulį komercinį potencialą turinčių dainų, nebuvo išleistas įprastu keliu, o tik internete.

Abu reperiai muzikos pasaulyje gerai žinomi dėl savo pomėgio kurti naujas tendencijas. Juolab, kad Chrisas Brownas jau kurį laiką patiria komercinę sėkmę kitose srityse. Viena jų – mada. Jo prekės ženklas „Black Pyramid“ tapo geidžiamu daugelyje prestižinių mados tinklų visame pasaulyje.

Taip pat dainininkas yra žinomas filantropas, remiantis įvairias orginizacijas, prisidedantis prie meno programo jaunimui kūrimo ir įkvepiantis jaunus talentus nepasiduoti. Vienu jų kadaise buvo ir kita pop muzikos žvaigždė Justinas Bieberis. Vakar, Chriso Browno gimtadienio proga, J. Bieberis savo socialiniuose tinkluose pasidalino jautria žinute:

„Nuo pat jaunystės tavo muzika mane įkvėpia. Mano pirmasis vaizdo įrašas „YouTube“, sulaukęs milijono peržiūrų, buvo tavo dainos „With You!“ koveris. Tu visada užimsi svarbią vietą mano širdyje. Esu labai dėkingas galėdamas būti tavo draugu ir broliu!“

Chrisą Browną su gimtadieniu ir albumo išleidimu vakar sveikino ir jo mažoji dukra Royalty sudainuodama jam dainą ir įteikdama dviejų aukštų tortą, išpuoštą jųdviejų vaizdais, taip ištirpdydama tūkstančius žinomo tėčio gerbėjų širdžių.

Nuo savo debiuto 2005 m. Chrisas Brownas stipriai prisidėjo prie R&B muzikos raidos, pardavė daugiau nei 30 mln. savo albumų kopijų visame pasaulyje ir jau viršija 10 mlrd. savo kūrinių perklausų internete, panašiai tiek ir vaizdo klipų peržiūrų. Geltonojoje spaudoje labiausiai išgarsėjo po savo skandalingų santykių su muzikos ikona Rihanna.

Klausytis Chriso Browno ir Young Thug albumo Slime & B galima čia: (https://lnk.to/SlimeandB).

 

Parašykite komentarą