66446526 1022450747960862 4725861487699034112 n
Žmonės

Buvusi televizijos gelbėtoja Neringa Mažeikienė verčia dar vieną puslapį – pildosi jos sena svajonė

Planuojama, kad dar šių metų pabaigoje didžiuosius Lietuvos kino teatrų ekranus išvys režisieriaus Ramūno Rudoko ir kompanijos „Singing fish“ naujausias darbas, kuriame vienas iš svarbiųjų vaidmenų patikėtas buvusiai televizijos gelbėtojai Neringai Mažeikienei, praneša zmones.lt.

Apie ką bus filmas ir kitomis įdomiomis detalėmis su žiūrovais juostos kūrėjai kol kas nesidalina. Šiek tiek filmo užkulisių užsklandą atveria Neringa, pasakydama, jog kine ji įkūnys prokurore ir tai šiuo metu yra reikšmingiausias jos darbas prieš kameras.

„Aktorystė buvo sena mano svajonė… Mąsčiau ką rinktis studijuoti – aktorinį ar prancūzų kalbą. Pirmenybę suteikiau pastariesiems mokslams, nes Kaune aktoriams fakulteto nebuvo“, – pasakojo pašnekovė.

Tačiau pirmojo pasirinkimo ji irgi nepamiršo.

„Dar būdama studentė nuėjau į lietuviško serialo atranką. Tuomet gavau pagrindinį vaidmenį, bet vėliau sužinojau, kad serialas vis dėlto nebus filmuojamas. Stebėdama aktorius galvodavau kaip aš atlikčiau vieną ar kitą vaidmenį. Po daug metų aktorė Sandra Daukšaitė pakvietė kartu nusifilmuoti seriale „Tobula kopija“. Likau patenkinta, kad įgyvendinau savo svajonę, taip pat tuo, kad režisierius Saulius Balandis patikėjo manimi“, – pasakojo N. Mažeikienė.

Vėliau sekė dar keli serialai su mažais epizodais ir vaidmenimis, kurie Neringai atrodė ir lyg šiol atrodo labai dideli, nes jie buvo įdomūs, spalvingi, charakteringi.

„Turiu savybę vertinti ir džiaugtis mažais dalykais gyvenime. Kol jie maži, mes juos vertiname, kai tai patampa kasdienybe – prie to priprantame. Filmavimasis lietuviškame kine man tapo didžiuliu iššūkiu, atsakomybe. Tikiuosi, viskas klostėsi gerai ir netrukus pamatysime rezultatą. Laimė yra išpildyti savo svajones, būti įvertintam bei turėti naujų svajonių…“, – kalbėjo N. Mažeikienė.

 

Parašykite komentarą