Žmonės

Buvę bendražygiai Viktorija Mauručaitė ir Ramūnas Grybauskas atgaivino populiarų hitą

„Tuo laiku dainos „dėl skaičiaus“ nebuvo rašomos. Beveik visos jos tapo hitais“, – apie prieš kelis dešimtmečius vyravusias populiariosios muzikos kasdienybę pasakojo muzikantas Ramūnas Grybauskas.

Ilgą laiką muzikantų grupė „Vitražas“, kurioje btuomert jis ir grojo, koncertavo kartu su daugybės publikos dėmesio sulaukusia dainininke Viktorija Mauručaite.

„Vieną vakarą susiradau magnetofoną, senus dainų įrašus audio kasetėje ir pasiklausiau to, kas klausytojų buvo vertinama, mėgiama bei mylima. Supratau, kad turiu paskambinti Viktorijai ir atnaujinti vieną iš mūsų bendrų dainų“, – sakė R. Grybauskas.

Pasitarimas, repeticijos, įrašų studiją – ir gerbėjų atmintinai žinotas kūrinys „Draugai“ įgavo naujų spalvų.

„Programuotą skambesį pakeitė gyva muzika. Norėjosi, kad dainoje būtų kuo daugiau tikrumo ir natūralumo. Ji dabar skamba neįprastai ne tik tiems, bet ir šiems laikams“, – šypsodamasis kalbėjo R. Grybauskas.

„Ramūno skambutis maloniai nustebino. Anuomet  muzikuojant kartu turėjom labai daug gražaus laiko. Daina „Draugai“ simboliškai tinkama šiam nuostabiam šventiniam laikui, todėl iškart sutikau ir vėl sudainuoti kartu.  Ar bus daugiau dainų? Laikas parodys“, – sakė V. Mauručaitė.

Parašykite komentarą