MD gimtadienis 16
Žmonės

Būrys žinomų kauniečių nusprendė vakarą praleisti neįprastoje vietoje rengtoje šventėje

Dalis prekybos centro „Europa“ automobilių parkavimo aikštelės vieną vakarą tapo neatpažįstama – skambanti gyva muzika, mimai, kokteilių baras, dekoracijomis virtę medžiai, iš saldžių kubų sukurtas tortas, besikeičiančios šviesos… Taip savo pirmąjį gimtadienį, į kurį atvyko ir dešimtys žinomų žmonių, šventė italų kompanija „Mandarina Duck“.

Pro gyvų augalų „vartus“ į pokylio vietą atėję svečiai pirmiausia nustebdavo pamatydami foto sienele virtusį medį – ant jo šakų puikavosi ir „pavėsyje“ įsitaisė „Mandarina Duck“ produkcija – rankinės, kuprinės, delninės bei savotiška įmonės vizitine kortele tapę ryškiaspalviai lagaminai.

Oficialiąją gimtadienio dalį pradėjo žinomos šokėjos Sandros Kniazevičiūtės auklėtiniai Ainė ir Justas. Po daugybę teigiamų emocijų sukėlusio žiedlapių patrankos šūvio, renginio vairą į savo rankas paėmė humoristė Violeta Mičiulienė. Svečius stebino „Instrumental Soul“ grupės energija bei sugebėjimas tik pučiamaisiais instrumentais atlikti populiariausius pasaulio kūrinius.

„Mandarina Duck“ gaminiai jau daugelį metų laikomi nepakeičiamais ne tik kelionių,  bet ir miesto kasdienybės kompanionais. 1977-aisiais įkurtą ir rytų Azijoje gyvenančių mandarininių ančių vardu pavadintą gamintoją spėjo pamilti pirkėjai iš viso pasaulio. Vien ko vertas šis faktas – legendinė MD 20 kolekcija laikoma geriausiai parduodama jau daugiau nei 20 metų! Italų mados kompanijai skiriami ir kiti įspūdingi nuopelnai: ji pirmoji pradėjo gaminti permatomus lagaminus, pasisako už ekologiją bei kartu žengia su moderniausiomis tendencijomis.

„Mandarina Duck“ jau seniai vysto modernų požiūrį į madą. Italijoje ši kompanija dar aštuntam dešimtmetyje yra pripažinta viena iš inovatyviausių. Vėliau šis vardas tik daugybę kartų specialistų patvirtintas. Pavyzdžiui, 2014-aisiais įmonė gavo prestižinį inovatyviausio produkto prizą, o 2017-aisiais iš perdirbtų plastikinių butelių sukūrė rankinę, puoštą perdirbtos odos detalėmis.

Prekės ženklas specializuojasi odos ir kelionių gaminių srityje, bet jo siūlomas prekių spektras – kur kas platesnis. Kompanija taip pat gamina akinius nuo saulės, laikrodžius ir mobiliuosius telefonus. Garsus vardas pasinėrė ir į automobilių rinką: bendradarbiavo su japonų koncernu „Nissan“, kuriam kūrė „Nissan Micra“ dizainą.

 

Parašykite komentarą