blakstienu tusas
Naudinga žinoti

Blakstienų tušas, ką verta žinoti?

Makiažas yra menas, išryškinantis gražiausius veido bruožus ir atskleidžiantis individualumą. Nesvarbu, ar tai šypsena, ar katės akys, ar dirbtinės blakstienos, ar makiažo pagrindas – nesvarbu.

Tačiau, kai mes tiesiog norime dėvėti gražius rūbus, jausti pasitikėjimą savimi, makiažas yra būtinas, nes makiažas yra nepakeičiama moterų grožio dalis. Juk net ir senovėje moterys savo veidams papuošti naudojo įvairius augalus ir uogas. Šiais laikais parduotuvių lentynos užpildomos įvairiais kosmetikos buteliais, kempinėmis ir pieštukais, o kartais net sunku pasirinkti, kokiame indelyje koks produktas randasi. Moterims didžiausia baimė yra išbandyti naujus produktus, net ir pačius elementariausius, nes šie atliekami ant veido ir kartais rodos, jog netinkama kosmetika gali pridaryti daug žalos, tačiau yra daugybė moterų, kurios laukia naujovių ir visas išbando.

Dažniausia blakstienų tušo naudojimo klaida yra ta, kad jo vienu metu naudojama per daug. Kelis kartus tepkite tušą, tačiau palaukite, kol pirmasis sluoksnis pradeda sausėti. Taip išgausite norimą rezultatą. Jei tepate daug sluoksnių vienu metu blakstienos sulimpa ir priemonė šokinėja į gumbus. Norėdami turėti ryškias blakstienas, po kiekvieno tušo sluoksnio uždėjimo turite palaukti bent pusę minutės, kad tušas sustingtų. Tepkite nuo šaknies iki galo, šiek tiek paslinkdami tušo galvą į šonus, kad atsiskirtų blakstienos. Kita klaida yra ypač šiltuoju metų laiku, kai daugiau laiko praleidžiama gryname ore arba šalia vandens renkantis įprastą tušą. Tačiau vasarą geriausia rinktis vandeniui atsparų tušą, kuris neleis jam nukristi. Juk nė viena moters nenori, kad po jos akimis būtų matomas nukritęs tušas.

Norint išlaikyti gražias blakstienas, reikia jomis pasirūpinti ir nuvalyti makiažą. Stenkitės netrinti akių, kad sumažintumėte blakstienų kritimą. Valymui geriausia naudoti specialų akių prausiklį. Tai ne tik padeda efektyviai išvalyti, bet ir maitina blakstienas bei suteikia joms natūralų blizgesį. Vatos tamponu nuvalykite blakstienas jų augimo kryptimi. Jei nešiojate kontaktinius lęšius, geriau juos išsiimkite, prieš valant akis, kad nebūtų rizikos infekcijai susidaryti.

Pats tušas yra tik dalis efekto, visa kita padarys teptukas. Todėl, jei ieškote blakstienų tušo, rinkitės tokį, kuris turės lenktą šepetėlį. Jei norite tankių blakstienų, teptukas turi būti tankus, su daugybe šerių, ne per toli vienas nuo kito. Jei norimas efektas yra ilgos ir dailiai suskaidytos blakstienos, jums tiks tankus guminis šepetėlis, kuris padės prailginti ir tinkamai pasirūpinti blakstienomis. Juoda – universaliausia ir tinkama kiekvienai merginai, tačiau galite ir paeksperimentuoti su kitomis spalvomis. Šiek tiek violetinės ant blakstienų galiukų paryškins žalias, mėlynas ir gintarines akis, o mėlynas ar žalias tušas sukurs puikų kontrastą su rudomis akimis. Visus savo mėgstamus tušus rasite čia

Parašykite komentarą