BEP Shakira
Pramogos

„Black Eyed Peas“ kartu su Shakira pabaigia metus su bendra naujiena

Viena sėkmingiausių pasaulio grupių „Black Eyed Peas“ šiemet sugrįžo garsiai. Praeitą žiemą radijo stotyse sukosi jų hitas „Ritmo“, pavasarį – superhitas „Mamacita“, vasarą – singlai „No Manana“ ir „Feel The Beat“. Kone visos šios dainos įrašytos su didžiausiomis Lotynų Amerikos žvaigždėmis: J Balvin, Ozuna, Maluma. O šiandien išeina dar vienas bendras darbas su kita žvaigžde iš Pietų Amerikos – Shakira. Naujasis hitas pavadinimu „Girl Like Me“ turi ir vaizdo klipą, kuris per mažiau nei parą „YouTube“ kanale surinko kone 5 mln. peržiūrų.

„Black Eyed Peas“, Shakira – „Girl Like Me“

https://www.youtube.com/watch?v=vMLk_T0PPbk

Shakira naujajame vaizdo klipe žavi ne tik savo gerai žinomais šokio sugebėjimais, bet ir šiais metais naujai atrasto pomėgio rezultatais – įgūdžiais ant riedlentės. Šiame vaizdo klipe visas dėmesys yra skiriamas Lotynų Amerikos moterims ir, žinoma, žymiajai kolumbietei. „Black Eyed Peas“ vyrai vardina priežastis, kodėl jie norėtų sutikti tokią moterį kaip Shakira.

Apie galimą šio vaizdo klipo filmavimą kalbos pasklido dar vasarą. Tačiau kokybės paieškos pareikalavo laiko: „Didingi dalykai užtrunka“, – prieš mėnesį „Billboard“ Lotynų muzikos apdovanojimų metu sakė grupės viena trečioji Taboo.

Tuo tarpu kitas grupės narys will.i.am išdavė, kad šią dainą su Shakira parašė prieš daugybę metų: „Kartu su Shakira „Girl Like Me“ kūrėme dar 2008 m. Džiaugiuosi, kad pagaliau ji išvydo dienos šviesą.“

Singlas „Girl Like Me“ pateko į šiais metais pasirodžiusį „Black Eyed Peas“ albumą „Translation“. Jame bendras dainas su jau 20 metų nepailstančiais hitų kūrėjais įrašė ir daugiau šiuo metu itin sėkmingų Lotynų Amerikos žvaigždžių. Pavyzdžiui, Maluma, J Balvin, Ozuna, Nicky Jam ir kiti.

Shakira šiemet pasirodė keliuose legendiniuose renginiuose. Vienas jų – kasmet koncertinių pasirodymų kartelę keliantis „Super Bowl LIV Halftime“ šou. Jame dainininkė žiūrovų dėmesį prikaustė kartu su kita ryškia atlikėja Jennifer Lopez.

 

Parašykite komentarą