vaikai
Naudinga žinoti

Bibliotekoje – seminaras tėvams apie vaikų ir paauglių naudojimąsi medijomis

Norite geriau suprasti, kodėl Jūsų atžala daug laiko praleidžia internete ir ką jis(-i) ten veikia? Nerimaujate, kad vaikas yra priklausomas nuo mobiliojo telefono, kompiuterio ar planšetės? Tuomet kviečiame Jus į psichologių komandos „Sąmoninga šeima“ seminarą tema „Vaikų ir paauglių naudojimasis medija“, kuris vyks 2020 m. kovo mėn. 6 d., penktadienį, 17 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, edukacijų erdvė „404“, IV a.).

„Sąmoninga šeima“ – psichologių komanda, tėvams, švietimo bei ugdymo įstaigų darbuotojams rengianti mokymus apie tėvystės įgūdžius, vaikų ir paauglių emocinius ir elgesio sunkumus, seksualumą, naudojimąsi medijomis. „Sąmoninga šeima“ taip pat teikia psichologines konsultacijas vaikams ir tėvams (globėjams).

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje vyksiančiame seminare psichologės papasakos apie dažniausiai naudojamas vaikų ir paauglių programėles (Tinder, TikTok, Snapchat, Instagram) ir jų įtaką. Tėvai patys galės patyrinėti, išbandyti šiuos socialinius tinklus, taip pat sužinos, kodėl vaikai tiek daug laiko praleidžia internete, ką jie ten veikia, išmoks atskirti, kada vaikų skiriamas laikas informacinėms technologijoms jau tampa priklausomybe.

Ateikite ir atraskime atsakymus į Jūsų klausimus!

Seminaras nemokamas, bet vietų skaičius ribotas. Registracija tel. (8 37) 281 859, el. paštu edukacija@kvb.lt arba el. formoje: https://bit.ly/31M62tq.

Parašykite komentarą