iaurietiškas ėjimas su Rapolu ir Roku Žeimiais
Sportas

Biblioteka kviečia į nemokamas šiaurietiško ėjimo treniruotes!

Nors artinasi žiema ir dauguma po darbų skuba namo, Kauno apskrities viešoji biblioteka atsigręžia į tuos, kuriems vėstantys orai visai nebaisūs, ir kartu su Rapolu ir Roku Žeimiais kiekvieną pirmadienį 17.30 val. kviečia į valandos trukmės šiaurietiško ėjimo treniruotes Ąžuolyne. Po žygio visi bus vaišinami karšta arbata.

Žeimys siekia paneigti plačiai paplitusį mitą, kad šiaurietiškas ėjimas skirtas tik senjorams. Anot jo, toks ėjimas tinka bet kokiai amžiaus grupei, tai ypač naudingas ir universalus laisvalaikio leidimo būdas visai šeimai. Jis teikia galimybę sustiprinti raumenis, pagerinti savijautą ir pabūti gryname ore, pasigrožėti gamta ir turiningai praleisti laisvalaikį su draugais.

Šiaurietiškas ėjimas – puiki alternatyva ne tik norintiems smagiai leisti laiką gamtoje, bet ir žengti pirmuosius žingsnius į sveiką gyvenseną. „Lyginant su įprastu vaikščiojimu, šiaurietiško ėjimo metu kalorijų sąnaudos padidėja iki 46 proc., nes į darbą įsijungia ne tik kojos, bet ir rankos bei viršutinė kūno dalis. Be to, sistemingos treniruotės gerina fizinį pajėgumą, judesių koordinaciją, tobulina laikyseną ir pusiausvyrą“, – šiaurietiško ėjimo privalumus vardija R. Žeimys. Tad kviečiame visus tingų pogulį ar sėdėjimą prie televizoriaus po darbo iškeisti į šiaurietiško ėjimo užsiėmimus!

Susitikimo vieta – Kauno apskrities viešoji biblioteka, II a. fojė, Radastų g. 2. Lazdas parūpina organizatoriai, jūs pasirūpinkite tinkama apranga ir gera nuotaika. Pirmasis susitikimas – jau lapkričio 18 d. Laukiame!

Parašykite komentarą