Įdomybės

Barzdočiams pasilepinti skirtos vietelės įkūrėja Miglė Revko: „Stilingi vyrai turi savų paslapčių“

Efektinga aplinka, nuo atvėsintų gėrimų lūžtantis šaldytuvas, madinga foninė muzika ir profesionalai, žinantys, ko tiksliai reikia šiuolaikiniam, savimi besirūpinančiam vyrui. Būtent tokioje aplinkoje ketvirtadienio vakarą leido stilingi Kauno džentelmenai – naujai duris atvėrusiame, antrajame tik jiems skirtame salone „Old Town Barbers“. Į prekybos centre “Mega” įsikūrusią barzdų ir šukuosenų formavimo studiją juos palydėjo ir apie stipriajai lyčiai skirtas paslaugas pasmalsauti panorusios damos.

“Tikrai nereali vieta”, – patikino žinomas šokėjas Saulius Skambinas, pridurdamas, jog vyrams grožio meistro profesionalumas bei salono estetika ne mažiau svarbi nei moterims.

Jis sakė kažkada svarstęs apie galimybę auginti barzdą, bet kol kas manąs, kad galima gyventi ir be jos.

“Barzda tikrai reikia rūpintis. Po savaitės eisiu pas meistrą tam, kad jis ją suformuotų tinkamai nešioti naują aksesuarą, kurį man sukūrė Irina My My. Jau kelias jos pagamintas grožybes turiu, bet barzdą puošti galiu tik tada, kai ją tam paruošia „barberis“, – sakė televizijos laidos „Penkių žvaigždučių būstas“ vedėjas Tomas Grigaitis.

Jis neslėpė – norint būti stilingu, prie veidrodžio tenka praleisti ne penkias ir ne penkiolika minučių, o vizitai pas profesionalūs būna gerokai dažnesni nei kartą per mėnesį.

„Vėl auginu barzdą ir… labai laukiu, kada galėsiu išmokti tinkamai ja pasirūpinti. Vienam tai padaryti tikrai sudėtinga – reikia profesionalų patarimų“, – patikino „Tado‘s mados“ kūrėjas Tadas Kuzminskas, savo modeliuojamų drabužių skiriamuoju ženklu pasirinkęs būtent barzdotą kaukolę.

“Man tai niekas nesunku”, – su šypsena paklausta, kas sudėtingiau – apkirpti vyrą ar psirūpinti jo barzda, atsakė „Old Town Barbers“ įkūrėja Miglė Revko.

“Barbere” arba barzdų formavimo specialiste vadinama kaunietė pasakojo, jog vyrai – ypatingi klientai. Dauguma jų nemėgsta užsiregistruoti iš anksto ir tikisi, kad paslauga jiems bus suteikta greitai, gerai bei “čia ir dabar”.

“Būtent todėl, norėdami, kad viskas taip ir vyktų, kaip jie pageidauja, nutarėme plėsti savo veiklą atidarydami antrąjį saloną”, – sakė M. Revko.

Anot jos, šiuolaikiniai vyrai yra drąsūs ir nevengia eksperimentų. Ne vienas jų prašo nudažyti barzdą ar pakeisti plaukų spalvą. Jau ne vienerius metus yra populiarus ir kol kas vis daugiau dėmesio sulaukia plieno atspalvis.

“Paklausios ir antakių formavimo su siūlu ar ausų pūkelių deginimo paslaugos”, – patikino pašnekovė.

Ji pasakojo – profesionalių “barberių” Lietuvoje kol kas yra mažai, o per dienos ar kelių dienų kursus šio amato paslapčių neperprasi – reikia praktikos.

“Mūsų komanda – stipri. Dauguma patirties sėmėsi užsienyje, kur barzdočiams pasilepinti skirtos vietelės yra labai populiarios”, – sakė M. Revko.

Pati ji penkerius metus dirbo itin žinomame, vyrams skirtame salone Airijoje, Dubline.

“Nuo paauglystės žinojau, ko noriu, todėl Lietuvoje baigiau studijas ir iškart išvykau pagal specialybę dirbti į užsienį”, – atviravo pašnekovė.

Ji sakė, kad „Old Town Barbers“ plečiantis, nuolat ieškoma ir naujų bei profesionalių komandos narių.

“Mūsų dažnai klausinėja – apie ką gi vyrai kalba grožio salonuose? Patikėkite manimi – tikrai ne apie moteris!“, – juokdamasi sakė vietos, kurioje damos nėra laukiamos viešnios, bet džentelmenai pasitinkami atviru glėbiu, savininkė M. Revko.

 

 

 

Parašykite komentarą